Pilové plátky do kmitací pily T 101 BR, Bosch Clean for Wood, 5 kusů

Délka 100 mm, rozteč zubů 2,5 mm, pro měkké dřevo a laminované desky

Kód: 2608630014
cena bez DPH 128,10 Kč Vaše cena s DPH 155 Kč Původni cena: 226 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Pilové plátky do kmitací pily T 101 BR, Bosch Clean for Wood, 5 kusů

Pilové plátky Bosch Clean for Wood HCS z uhlíkové oceli pro použití v měkkých materiálech, jako je měkké dřevo, dřevovláknité desky, nebo měkké plasty.

Technické parametry:

  • Materiál plátku: HCS
  • Provedení: broušený úhel břitu a ozubení
  • Celková délka: 100 mm
  • Rozteč zubů: 2,5 mm
  • Balení: 5 kusů

Opracovatelné materiály:

  • Měkké dřevo, dřevotřískové desky, laťovky, dřevovláknité desky (3-30 mm), laminované desky

Řezná kapacita:

  • Měkké dřevo, desky: 3 - 30 mm
  • Laminované desky: 3 - 30 mm
Stopka: Jednovačková - T
Použití: Dřevo

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x