Pilové plátky do kmitací pily T 227 D, Bosch Special for Alu, 5 kusů

Stopka T, délka 100 mm, rozteč zubů 3 mm, na plechy, roury, profily

Kód: 2608631030
cena bez DPH 136,36 Kč Vaše cena s DPH 165 Kč Původni cena: 232 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Pilové plátky do kmitací pily T 227 D, Bosch Special for Alu, 5 kusů

Pilové plátky Bosch Special for Alu HSS z uhlíkové oceli, pro řezání křivek do tenkých až silných plechů, trubek a profilů, včetně hliníkových.

Technické parametry:​​​​​

  • Materiál plátku: HSS​
  • Provedení zubů: rozvedené, frézované
  • Celková délka: 100 mm
  • Rozteč zubů: 3 mm
  • Balení: 5 kusů

Opracovatelné materiály:

  • Tenké až silné plechy (3 - 15 mm), roury + profily, včetně hliníkových (Ø < 30 mm), speciálně pro řez v křivkách

Řezná kapacita:

  • Plechy: 3 - 15 mm
  • Hliník: < 30 mm
  • Sklolaminát / epoxid: < 30 mm
Stopka: Jednovačková - T
Použití: Hliník

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Výrobci

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x