Pilové plátky do kmitací pily T 308 BOF, Bosch Extra-Clean for Hard Wood, 3 kusy

Stopka T, délka 117 mm, čisté křivkové řezy do tvrdého dřeva a abrazivních dřevěných materiálů

Kód: 2608636639
cena bez DPH 264,46 Kč Vaše cena s DPH 320 Kč Původni cena: 459 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Pilové plátky do kmitací pily T 308 BOF, Bosch Extra-Clean for Hard Wood, 3 kusy​

Pilové plátky Bosch Extra Clean for Hard Wood BIM, pro čisté řezání křivek bez vytrhávání třísek. Pilové plátky T 308 BOF zaručují čistý řez do tvrdého dřeva, laminátů, laminovaných desek, nebo překližky.

BIM (bimetal) - flexibilní spojení HSS a HCS pro nejvyšší nároky. Speciálně se hodí pro použití v tvrdém dřevu, abrazivních dřevěných materiálech, tvrdých plastech a rovněž v tvrdších materiálech, jako jsou neželezné kovy a kovy. Mimořádně ohebné bimetalové pilové plátky se například používají, pokud hrozí nebezpečí zlomení plátku. Jejich životnost je přibližně dvojnásobná než u pilových plátků HSS a asi desetkrát vyšší než u pilových plátků HCS.

Technické parametry:​​​

 • Materiál plátku: BIM​
 • Provedení zubů: broušený úhel hřbetu a ozubení
 • Celková délka: 117 mm
 • Rozteč zubů: 2,2 XC
 • Balení: 3 kusy

Opracovatelné materiály:

 • Měkké dřevo, desky (5-50 mm), překližka (5-50 mm), kuchyňské pracovní desky (<50 mm), tvrdé dřevo, desky (5-50 mm), desky s povrchovou vrstvou (5-50 mm), multiplexní desky (5-50 mm)
 • Speciálně pro čistý křivkový řez, žádné vytrhávání třísek

Řezná kapacita:

 • Tvrdé dřevo, desky: 5 - 50 mm
 • Měkké dřevo, desky: 5 - 50 mm
 • Překližka: 5 - 50 mm
 • Laminované desky: 5 - 50 mm
 • Vícevrstvé desky: 5 - 50 mm
Použití: Tvrdé dřevo
Stopka: Jednovačková - T

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Výrobci

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x