Pilový kotouč Bosch Construct Wood 500x30x3,8 mm, 36z

Rozměr: 500 x 30 x 3,8 mm, 36 zubů

Kód: 2608640705
cena bez DPH 1 707,88 Kč Vaše cena s DPH 2 067 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Pilový kotouč na stavební dřevo Bosch Construct Wood 500 x 30 x 3,8 mm, 36 zubů​​​​

  • Pilové kotouče Bosch Construct Wood jsou ideální pro hrubé dělící řezy do stavebního dřeva. Zkosené ploché zuby z tvrdokovu a speciální design zubu zajišťují maximální odolnost a ostrý zákus. Tvarově stabilní hřbety zubů robustnost ještě podporují.
  • Pro rychlé řezy bez námahy do stavebního dřeva, desek pro bednění, plynobetonových tvárnic nebo dřevotřískových desek. Překážkou nejsou ani hřebíky nebo zbytky betonu.

Technické parametry:

  • Vnější průměr: 500 mm
  • Průměr otvoru: 30 mm
  • Tloušťka kotouče (b2): 2,8 mm
  • Šířka řezu (b1): 3,8 mm
  • Počet zubů: 36
  • Maximální otáčky: 3.000 min-1
  • Tvar zubů: ATB
  • Výsledek řezání: * (velmi hrubý řez)
Počet zubů: 36
Vnější průměr kotouče: 500
Průměr středu kotouče: 30
Použití kotouče: Stavební dřevo
Šířka řezu: 3,8
Tvar zubu: ATB
Typ pily: Stolní pila

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x