Pilový kotouč Bosch Optiline Wood 210mm 24z

Pilový kotouč Bosch Optiline Wood, průměr 210mm, 24 zubů. Kotouč je díky typu zubů ATB/N vhodný pro kapovací a pokosové pily.

Kód: 2608640429
cena bez DPH 0 Kč Vaše cena s DPH 0 Kč

Produkt není určen k prodeji

Pilový kotouč Bosch Optiline Wood je díky typu zubů ATB/N vhodný pro pokosové a kapovací pily. Negativní náklon zubu zajistí dobré zakousnutí do materiálu a nevytrhávání materiálu. 

Technický parametry

  • Vnější průměr 210.0 mm
  • Otvor 30.0 mm
  • Šířka řezu (b1) 2,0 mm  
  • Tloušťka těla pilového kotouče (b2) 1,4 mm
  • Počet zubů 24
  • Typ Kapovací a pokosová pila
  • Tvar zubů ATB/N
  • Výsledek řezání hrubé řezání.
  • Použítí pro rychlé podélné a příčné řezání do měkkého dřeva, tvrdého dřeva, surových dřevotřískových desek a desek pro bednění.

ATB (ATB/N) tvar zubů:

střídavé zuby, uspořádání zubů, u kterého jsou špičky zubů střídavě zkosené doprava a doleva. ATB/N jsou zuby s negativním náklonem, které jsou vhodné pro pokosové a kapovací pily. U těchto pil je jiná geometrije zakusování kotouče do materiálu díky naklánění kotouče k materiálu narozdíl od kotoučových a stolních pil.
▶ Hodí se pro univerzální použití na měkké a tvrdé dřevo, dře­votřískové desky, kompo zitní materiály, choulostivé nebo slabě laminované deskové ma­teriály, dýhované desky, překližky, vláknité materiály, MDF
▶ Ideální pro podélné i příčné řezy

 

Vhodný pro pily:

Bosch:

PCM 8 S, PCM 8 ST

Black & Decker:

SR 700, DB 800, DN 800, DN 810, SEC 818

Einhell:

KGS 210

Hitachi:

C 8FA

 

Bosch Optiline Wood

Nejlepší v řezání dřeva.

Velmi hrubé řezání
Rychlé podélné a příčné řezy do měkkého dřeva, tvrdého dřeva, surových dřevotřískových desek a desek pro bednění.

Hrubý řez
Podélné a příčné řezy do měkkého dřeva, tvrdého dřeva, surových dřevotřískových desek, desek pro bednění a překližky.

Jemný řez
Příčné řezy do měkkého dřeva, tvrdého dřeva, překližky, laťovky, dřevotřískových desek s jednostrannou povrchovou vrstvou a parket.

Velmi jemný řez
Příčné řezy do měkkého dřeva, tvrdého dřeva, překližky,  laťovky, parket, vláknitých materiálů a MDF.

Ohledně životnosti, řezné rychlosti a přesnosti nelze Optiline Wood jen tak porazit. Je ideální pro přesné kvalitní řezy při veškerých standardních použitích při obrábění dřeva. Jak při výstavbě interiérů, tak i na stavbě. Přesně řeže měkké, tvrdé, lisované a vrstvené dřevo a dále dřevo­třísku, laťovku a dřevovláknité desky střední hustoty (MDF). Tyto přesvědčivé výsledky řezání zaručují střídavé zuby z vysoce kvalitního tvrdokovu. Pilové kotouče Optiline Wood existují pro ruční okružní pily, kapovací a pokosové pily a dále pro stolní okružní pily.

 

Počet zubů: 24
Vnější průměr kotouče: 140
Průměr středu kotouče: 30
Použití kotouče: Lamino
Šířka řezu: 2 mm
Tvar zubu: ATB/N
Typ pily: Pokosová, kapovací pila

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x