Pilový kotouč pro stolní pily Bosch Optiline Wood 250x30x3,2 mm, 80z

Rozměr: 250 x 30 x 3,2 mm, 80 zubů

Kód: 2608640660
cena bez DPH 896,69 Kč Vaše cena s DPH 1 085 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Pilový kotouč na dřevo Bosch Optiline Wood 250 x 30 x 3,2 mm, 80 zubů​​​​

  • Pilové kotouče Bosch Optiline Wood jsou vhodné pro univerzální použití na měkké a tvrdé dřevo, dře­votřískové desky, kompozitní materiály, choulostivé nebo slabě laminované deskové ma­teriály, dýhované desky, překližky, vláknité materiály nebo MDF.
  • ATB (ATB/N) zuby - uspořádání zubů, u kterého jsou špičky zubů střídavě zkosené doprava a doleva. ATB/N jsou zuby s negativním náklonem, které jsou vhodné pro pokosové a kapovací pily. U těchto pil je jiná geometrije zakusování kotouče do materiálu díky naklánění kotouče k materiálu narozdíl od kotoučových a stolních pil.

Technické parametry:

  • Vnější průměr: 250 mm
  • Průměr otvoru: 30 mm
  • Tloušťka kotouče (b2): 2,2 mm
  • Šířka řezu (b1): 3,2 mm
  • Počet zubů: 80
  • Maximální otáčky: 6.000 min-1
  • Tvar zubů: ATB
  • Výsledek řezání: **** (velmi jemný řez)
Počet zubů: 80
Vnější průměr kotouče: 250
Průměr středu kotouče: 30
Použití kotouče: Dřevo
Šířka řezu: 3,2 mm
Tvar zubu: ATB
Typ pily: Stolní pila

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x