Pracovní stůl Bosch PWB 600

Tento mobilní pracovní stůl lze postavit a zase složit bez použití nástrojů během několika sekund

Kód: 0603B05200
cena bez DPH 2 928,61 Kč Vaše cena s DPH 3 544 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Tento mobilní pracovní stůl lze postavit a zase složit bez použití nástrojů během několika sekund
Robustní pracovní plocha z bambusového dřeva s integrovaným úložným místem je mnohostranně použitelná
Flexibilními upínacími čelistmi lze bezpečně fixovat i oblé a neskladné obrobky

Další výhody výrobku

Inovativní hliníková konstrukce umožňuje složit pracovní stůl do velmi plochého tvaru. Snadno se tak přenáší a při skladování nezabere mnoho místa

Technické údaje

  • Délka pracovního stolu 680 mm
  • Výška pracovního stolu 553 mm
  • Nosnost, max. 200 kg
  • Hmotnost 11,6 kg

Bosch Hobby


Bosch Hobby je produktová řada běžných pracovních pomůcek a spotřebičů do domácnosti. V této řadě naleznete vrtačky, brusky, pily, sekačky na trávu, detektory, laserové měřiče, svítilny, aku šroubováky, vysavače, filtrační sáčky, ochranné pomůcky, sady klíčů a další nářadí a stroje vhodné pro domácí použití a dílnu. Škála produktů Bosch Hobby je skutečně veliká a uspokojí každého domácího kutila, řemeslníka i ženu v domácnosti. Nástroje, stroje a nářadí Bosch jsou zárukou bezpečnosti, pohodlí, trvanlivostí, odolností a dlouhou výdrží.    

 
Bosch je světoznámá německá značka ručního nářadí, mimo to vyrábí i elektro automobily, pračky, sušičky, žehličky a různé elektrospotřebiče, stroje a nástroje. Nářadí Bosch najdete v každé domácnosti. 


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. V Německu má společnost více jak 80 výrobních míst a spousty dalších po celém světě. Společnost má své vlastní vývojová a výzkumná střediska a školy. Bosch vlastní přes 1000 různých patentů. Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se mimo jiné hlavně průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice.

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x