Pracovní stůl pro pokosové pily Bosch GTA 2600 Professional

Pracovní stůl pro pokosové pily Bosch GTA 2600 Professional

Kód: 0601B12300
cena bez DPH 3 000 Kč Vaše cena s DPH 3 630 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Pracovní stůl Bosch GTA 2600 Professional

  • Pracovní stůl BOSCH pro kapovací a pokosové pily GTA 2600
  • Rychlá montáž, vynikající komfort obsluhy a ovládání
  • Délka stolu až 2,6 m (s prodlužovacími díly) 
  • Opěrka obrobku s rolnou a dorazem pro optimální podepření dlouhých obrobků 
  • Rychlá a jednoduchá montáž 
  • Souprava pro upínání nářadí s bezpečnostním uzávěrem pro rychlou a bezpečnou montáž nářadí 
  • Transportní rukojeť pro jednoduché a pohodlné přemisťování

Bosch Hobby


Bosch Hobby je produktová řada běžných pracovních pomůcek a spotřebičů do domácnosti. V této řadě naleznete vrtačky, brusky, pily, sekačky na trávu, detektory, laserové měřiče, svítilny, aku šroubováky, vysavače, filtrační sáčky, ochranné pomůcky, sady klíčů a další nářadí a stroje vhodné pro domácí použití a dílnu. Škála produktů Bosch Hobby je skutečně veliká a uspokojí každého domácího kutila, řemeslníka i ženu v domácnosti. Nástroje, stroje a nářadí Bosch jsou zárukou bezpečnosti, pohodlí, trvanlivostí, odolností a dlouhou výdrží.    

 
Bosch je světoznámá německá značka ručního nářadí, mimo to vyrábí i elektro automobily, pračky, sušičky, žehličky a různé elektrospotřebiče, stroje a nástroje. Nářadí Bosch najdete v každé domácnosti. 


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. V Německu má společnost více jak 80 výrobních míst a spousty dalších po celém světě. Společnost má své vlastní vývojová a výzkumná střediska a školy. Bosch vlastní přes 1000 různých patentů. Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se mimo jiné hlavně průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice.

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x