Přímá bruska SG 500 EXTOL INDUSTRIAL

Možnost stacionárního použití díky upínacímu krku 43 mm

Kód: 8792210
cena bez DPH 1 652,07 Kč Vaše cena s DPH 1 999 Kč Původni cena: 2 250 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Přímá bruska je určena k opracování větších částí kovu korundovými nebo kovovými frézkami. Brusku lze použít k zabrušování svarů a ostrých hran, vybrušování prolezlých nebo poškozených částí, k broušení na špatně přístupných místech, kde není možný přístup s úhlovou bruskou apod.

Technické údaje

  • napětí/frekvence:230V/50Hz
  • příkon:500W
  • otáčky:28000/min
  • hmotnost:1,7kg
  • Průměr stopky 6mm
  • Maximální průměr brusného nástroje 25mm
  • Velikost závitu vřetene M15
  • IP 20

 


Extol

Extol Premium, Craft a Industrial představuje nářadí určené pro každodenní profesionální nasazení v průmyslové sféře, pro řemeslníky i domácí kutily. Tyto stroje a nářadí prochází přísnými zátěžovými testy a jejich robustní konstrukce zaručuje dlouhou trvanlivost. 


Extol používá prvotřídní materiál, kalené oceli, což zvyšuje odolnost všech dílů a zlepšuje jejich funkčnost. Stroje jsou konstruovány tak, aby s rezervou vydržely tvrdé zacházení a dlouhodobé každodenní nasazení. 


Extol vyrábí například hlavy vrtačky, děrovačky, svinovací metry, samonivelační lasery, brusky, svěrky, utahováky, kladiva, kartáče, pilky, klíče, šroubováky, čerpadla a spousty dalších strojů a nástrojů.


Nářadí Extol Industrial představuje nářadí určené pro každodenní profesionální nasazení v průmyslové sféře. Tyto stroje procházejí přísnými zátěžovými testy a jejich robustní konstrukce a prvotřídní komponenty z nich dělají odolné a spolehlivé partnery v náročných podmínkách.


Nářadí Extol Premium na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, klade důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.


Nářadí Extol Craft znamená výbornou volbu pro domácí kutily, kteří si chtějí své hobby užít. 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x