Prodlužovací nástavec multifunčního nářadí Bosch AMW TS

Délka 70 cm, kompatibilní se všemi nástavci Bosch AMW

Kód: 06008A3D00
cena bez DPH 546,03 Kč Vaše cena s DPH 661 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Prodlužovací nástavec multifunčního nářadí Bosch AMW TS

Prodlužovací násada 70 cm pro ještě větší dosah do výšky.

Vlastnosti:

  • Kompatibilní se všemi nástavci Bosch AMW
  • Multifunkční nářadí Bosch AMW - univerzální nářadí pro všechny situace
  • Díky 700 mm výrazně větší dosah
  • Jednoduchá manipulace a dobré rozdělení hmotnosti systému multifunkčního nářadí zůstávají zachované

 


Bosch Hobby


Bosch Hobby je produktová řada běžných pracovních pomůcek a spotřebičů do domácnosti. V této řadě naleznete vrtačky, brusky, pily, sekačky na trávu, detektory, laserové měřiče, svítilny, aku šroubováky, vysavače, filtrační sáčky, ochranné pomůcky, sady klíčů a další nářadí a stroje vhodné pro domácí použití a dílnu. Škála produktů Bosch Hobby je skutečně veliká a uspokojí každého domácího kutila, řemeslníka i ženu v domácnosti. Nástroje, stroje a nářadí Bosch jsou zárukou bezpečnosti, pohodlí, trvanlivostí, odolností a dlouhou výdrží.    

 
Bosch je světoznámá německá značka ručního nářadí, mimo to vyrábí i elektro automobily, pračky, sušičky, žehličky a různé elektrospotřebiče, stroje a nástroje. Nářadí Bosch najdete v každé domácnosti. 


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. V Německu má společnost více jak 80 výrobních míst a spousty dalších po celém světě. Společnost má své vlastní vývojová a výzkumná střediska a školy. Bosch vlastní přes 1000 různých patentů. Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se mimo jiné hlavně průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice.

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x