Regulátor hladiny u vodivých kapalin, 12 V/DC

Ideální do nádrží na dešťovou vodu nebo pro zásobníky kompresorového tlaku·Signalizace hladiny pomocí 5 LED·Dva na sobě nezávislé regulátory hladiny

Kód: conr156519
cena bez DPH 1 066,12 Kč Vaše cena s DPH 1 290 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +
K současnému hlídání minimální a maximální výše hladiny elektricky vodivých kapalin (vody). Kontaktní plochy příslušných detekčních čidel (senzorů, elektrod) lze umístit na stěnu nádrže nebo je možné použít tyčové či kabelové elektrody (tato čidla nejsou součástí dodávky). Popis funkce regulátoru: Do nádrže s kapalinou namontujte 4 elektrody, které budou zasahovat do kapaliny (média) v požadované výši spínání. Tyto čtyři hladiny (úrovně naplnění nádrže kapalinou) budou poté signalizovány při kontaktu příslušné detekční elektrody s kapalinou pomocí čtyř LED. Bude-li nádrž zcela prázdná, rozsvítí se červená LED. Spodní pár elektrod může ovládat například spínání (otevírání a zavírání) plnicího ventilu. Při uvolnění nejspodnější elektrody (po vyprázdnění nádrže) dojde k zapnutí čerpadla nebo k otevření plnicího ventilu. Jakmile hladina kapaliny dosáhne k druhé elektrodě, dojde k vypnutí čerpadla nebo k uzavření plnícího ventilu (hystereze). Druhý kanál nemusí být použit. Způsob spínání a vyhodnocování výše hladiny kapaliny (plnění a vyprazdňování nádrže) lze zvolit pomocí dvou zásuvných můstků. Citlivost elektrod nastavíte potenciometry. K ovládání ventilů nebo čerpadla slouží dvě relé s bezpotenciálovými přepínacími kontakty. Možnosti použití: Doplňování / hlídání hladiny vody v nádržích (cisternách) na dešťovou vodu, hlídaní nádob s kondenzovanou vodou a kompresorových tlakových nádob, hlídání hladiny vody v boilerech, pramenech a ve studních, v napajedlech dobytka a ovládání čerpadel.

Výbava


·Ideální do nádrží na dešťovou vodu nebo pro zásobníky kompresorového tlaku
·Signalizace hladiny pomocí 5 LED
·Dva na sobě nezávislé regulátory hladiny

Obsah balení


·Tento regulátor dodáváme bez detekčních elektrod a bez krabice. K připojení elektrod použijte přiložený kabel o délce 2 m se zástrčkou.
Splňuje RoHS: Ano
Rozměry: (D x Š x V) 95 x 75 x 30 mm
Rozměr, výška: 30 mm
Rozměr, délka: 95 mm
Rozměr, šířka: 75 mm
Provedení: Regulátor stavu hladiny - deska 12 V DC
Provozní napětí (text): 12 V/ DC
Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x