EINHELL Řezačka kamene laserová RT-SC 920 L Red

Vhodný pro přesné řezání betonových dlaždic, dlažebních kostek, mramorových a žulových desek, cihel nebo obkladaček.

Kód: 4301432
cena bez DPH 16 347,11 Kč Vaše cena s DPH 19 780 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Robustní řezačka kamene RT-SC 920L je díky rychlé a bezproblémové montáži čtyř sériově dodávaných nohou vhodná pro stacionární i mobilní použití – všestranný nástroj pro profesionální použití. Přístroj je vhodný pro přesné řezání různých formátů betonových dlaždic, dlažebních kostek, mramorových a žulových desek, cihel nebo obkladaček všeho druhu. Stačí pár pohybů a můžete provádět i řezy pod úhlem (lze nastavit úhel náklonu i úhel otočení). Integrované čerpadlo chladicího média zajišťuje optimální chlazení diamantového kotouče a práci bez prachu. Přístroj je vybaven laserem, který na řezaném materiálu ukazuje přesnou dělicí čáru.

Technické parametry

  • Síťová přípojka: 230V ~ 50Hz
  • Příkon / Otáčky: 2,200 W (S2 20 min) / 3,000 min-1
  • Max. tloušťka řezu: 70mm (90°), 55mm (45°)
  • Max. délka řezu: 920mm
  • Diamantový řezný kotouč: 300×25.4 mm
  • Třída ochrany: IP 54
  • Rozsah náklonu: 0 °- 45°
  • Velikost pracovního stolu:920×550mm
  • Hmotnost: 71.6 kg
  • Rozměry obalu: 1,450×705×490 mm

Einhell

Einhell vyrábí nářadí pro stavbu, dílnu, domácnost i zahradu. Hlavní produktovou řadu představují Aku vrtačky a šroubováky, brusky, elektrocentrály, klimatizace, kompresory, křovinořezy, nabíječky a startovací boxy, nůžky na živý plot, pily, postřikovače, sekačky, svářečky, vrtací kladiva, vrtačky, vysavače, vysokotlaké čističe, zahradní hadice, čerpadla a jiné.


Einhel má více než 40ti letou zkušenost ve vývoji a výrobě vysoce výkonného nářadí do dvou základních produktových řad. Koncern Einhell zaměstnává více než 1000 pracovníků ve více než 40 zemích po celém světě. Ročně koncern Einhell dodá zákazníkům více než 10 milionů kusů elektrického nářadí a strojů.


Červená řada se vyznačuje vyšší úrovní know-how v produktovém designu a vývoji. Červená řada kloubí mimořádný ergonomický design s praktickou funkčností nářadí, prvotřídním řemeslnictvím, vylepšeným výkonem a lepší kvalitou pro nejnáročnější zákaznické požadavky.

Modrá řada reprezentuje nářadí, které je charakteristické maximální užitkovostí za vysoce výhodné ceny.

 
Výrobky Einhell vynikají výkonem, bezpečností a jednoduchostí použití.

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x