Řezačka na dlaždice Bosch PTC 470

Délka řezu až 47 cm, max. velikost dlaždic pro uhlopříčný řez 33 x 33 cm

Kód: 0603B04300
cena bez DPH 3 041,32 Kč Vaše cena s DPH 3 680 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Řezačka na dlaždice Bosch PTC 470

Řezačka dlaždic PTC 470 nařezává a láme dlaždice jen v jednom pracovním kroku. Vyznačuje se přitom snadnou manipulací a přesnými výsledky. Naříznutí dlaždice zabezpečuje řezací kolečko s titanovým povlakem, který má mimořádně dlouhou životnost, upínací zařízení umožňuje bezpečné zafixování řezané dlaždice. Překlopením lámacího segmentu, který je integrován na straně řezačky, se pak dlaždice v místě naříznutí čistě zlomí. Stupnice na pravítku a doraz pomáhají při práci s milimetrovou přesností a 45° úhlový doraz umožňuje diagonální řezy.

Výhody pro uživatele:

  • Snadné naříznutí a zlomení dlaždice v jednom pracovním kroku
  • Řezací kolečko s titanovým povlakem a velmi dlouhou životností pro komfortní nařezávání dlaždic
  • Bezpečné upevnění dlaždice pro přesné naříznutí a zlomení
  • Vysoká přesnost i při řezání úzkých proužků dlaždic
  • Stabilní 45° úhlový doraz pro přesné úhlopříčné řezy
  • Nízká hmotnost a pohodlná držadla pro jednoduché a bezpečné přemisťování řezačky

Technické parametry:

  • Max. délka podélného řezu: 47 cm
  • Max. velikost dlaždice při uhlopříčných řezech: 33 x 33 cm
  • Hmotnost: 7,4 kg

Bosch Hobby


Bosch Hobby je produktová řada běžných pracovních pomůcek a spotřebičů do domácnosti. V této řadě naleznete vrtačky, brusky, pily, sekačky na trávu, detektory, laserové měřiče, svítilny, aku šroubováky, vysavače, filtrační sáčky, ochranné pomůcky, sady klíčů a další nářadí a stroje vhodné pro domácí použití a dílnu. Škála produktů Bosch Hobby je skutečně veliká a uspokojí každého domácího kutila, řemeslníka i ženu v domácnosti. Nástroje, stroje a nářadí Bosch jsou zárukou bezpečnosti, pohodlí, trvanlivostí, odolností a dlouhou výdrží.    

 
Bosch je světoznámá německá značka ručního nářadí, mimo to vyrábí i elektro automobily, pračky, sušičky, žehličky a různé elektrospotřebiče, stroje a nástroje. Nářadí Bosch najdete v každé domácnosti. 


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. V Německu má společnost více jak 80 výrobních míst a spousty dalších po celém světě. Společnost má své vlastní vývojová a výzkumná střediska a školy. Bosch vlastní přes 1000 různých patentů. Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se mimo jiné hlavně průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice.

 

Výrobci

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x