Řezný kotouč Bosch Expert for Metal 150 x 22,2 x 1,6 mm

Ø kotouče 150 mm, Ø otvoru 22,2 mm, tloušťka kotouče 1,6 mm

Kód: 2608603398
cena bez DPH 40,50 Kč Vaše cena s DPH 49 Kč Původni cena: 69 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Řezný kotouč Bosch Expert for Metal 150 x 22,2 x 1,6 mm

Řezné kotouče Bosch se vyznačují dlouhou životností a práce s nimi je velmi rychlá. V závislosti na provedení se používají pro řezání obrobků z kovu, kamene a nerezové oceli. S řeznými kotouči Bosch dosáhnete velkého úběru materiálu při konstantně vysoké kvalitě a bezpečnosti práce.

Expert for Metal - kvalitní dělicí kotouč pro rychlé a čisté řezy bez otřepů nebo zabarvení do modra.

Technické parametry:​​

  • Specifikace: AS 46 T BF
  • Průměr kotouče: 150 mm
  • Průměr otvoru: 22,23 mm
  • Tloušťka kotouče: 1,6 mm
  • Tvar kotouče: rovný

Použití:

  • Řezné kotouče vysoké kvality na železné kovy.
  • Vhodné pro ručně vedené úhlové brusky.
  • Maximální obvodová rychlost 80 m/s (v závislosti na otáčkách a průměru kotouče).
Opracovatelné materiály: Kov
Průměr kotouče: 150 mm
Průměr otvoru kotouče: 22,23 mm
Tloušťka kotouče: 1,6 mm
Tvar kotouče: rovný

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Výrobci

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x