Řezný kotouč Bosch Standard for Inox Rapido 125 x 22,2 x 1 mm

Ø kotouče 125 mm, Ø otvoru 22,2 mm, tloušťka kotouče 1,0 mm

Kód: 2608603171
cena bez DPH 0 Kč Vaše cena s DPH 0 Kč

Produkt není určen k prodeji

Řezný kotouč Bosch Standard for Inox Rapido 125 x 22,2 x 1 mm

Řezné kotouče Bosch se vyznačují dlouhou životností a práce s nimi je velmi rychlá. V závislosti na provedení se používají pro řezání obrobků z kovu, kamene a nerezové oceli. S řeznými kotouči Bosch dosáhnete velkého úběru materiálu při konstantně vysoké kvalitě a bezpečnosti práce.

Standard for Inox Rapido - dělicí kotouč s vynikajícím poměrem výkon - cena, pro rychlé a čisté řezy bez otřepů nebo zabarvení do modra.

Technické parametry:

  • Specifikace: WA 60 T BF
  • Průměr kotouče: 125 mm
  • Průměr otvoru: 22,23 mm
  • Tloušťka kotouče: 1,0 mm
  • Tvar kotouče: rovný

Použití:

  • Řezné kotouče na nerezovou ocel (Inox) s dobrým výkonem za atraktivní cenu.
  • Vhodné pro ručně vedené úhlové brusky.
  • Maximální obvodová rychlost 80 m/s (v závislosti na otáčkách a průměru kotouče).
  • Fe / S / Cl < 0,1%
Opracovatelné materiály: Nerezová ocel
Průměr kotouče: 125 mm
Průměr otvoru kotouče: 22,23 mm
Tloušťka kotouče: 1 mm
Tvar kotouče: rovný

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Výrobci

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x