Rotační rašple 125x22,2mm - standard čepel 2,0mm

3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Pro brusky do velikosti 125,150,180,230mm

  • Rotační rašple 125x22,2mm - standard čepel 2,0mm

 

  • Vzhledem ke konstrukci nástroje, je možné odstraňování většího objemu materiálu, ve vztahu k brusným kotoučům nebo k brusnému papíru a životnost je i několik desítek-krát delší, než např. lamelové desky s brusným papírem. Takže umožňuje vyšší rychlost práce s nižším opotřebením nářadí. 
  • Snadnost instalace a použití nevyžaduje zvláštní technické znalosti a dovednosti. 
  • Známé nástroje, které jsou instalovány na úhlovou brusku, jako je brusný kotouč nebo brusný papír, mají určité nevýhody. Při zpracování měkkých materiálů, jako je dřevo nebo plast s brusným kotoučem nebo brusným papírem dochází k jejich přeplnění a piliny  vyplní mezeru mezi řeznými zrny, což snižuje efekt broušení a dochází ke zvýšení tření mezi nástrojem a materiálem, čímž se zvyšuje teplota na obráběcí ploše.
  • S takto naplněným brusným kotoučem nebo papírem je znemožněno další zpracování a dochází ke spalování plochy a samoostřící vlastnosti brusné desky se neprojevují. Podobný problém nastane i při použití nástrojů z brusného papíru, kde kromě výše uvedeného se vyskytuje poměrně rychlá spotřeba, způsobená jeho konstrukcí jako takovou.
  • Rotační rašple umožňuje zpracování s větším účinkem pokud jde o množství samostatných částic za časovou jednotku v porovnání se známými nástroji (příslušenstvím) pro úhlovou brusku. Montáž nástroje na úhlovou brusku se provádí utažením na její osu přes originální upínací objímku a matici brusky. Rotací nástroje na brusce v rozmezí 1500-11000 otáček / minuta je dosaženo kinematiky, která je potřebná pro řezání materiálů. Rotační perforované rašple jsou vyrobeny z ocelového plechu tloušťky 0,7 mm a jsou termochemicky zpracovány.

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x