Sada vrtáků do kovu Bosch Robust Line HSS-G, 6 ks

Sada vrtáků - 2, 3, 4, 5, 6, 8 mm

Kód: 2607010529
cena bez DPH 247,11 Kč Vaše cena s DPH 299 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Sada vrtáků do kovu Bosch Robust Line HSS-G, 6 ks 

Parametry:

  • DIN 338
  • Průměr: 2, 3, 4, 5, 6, 8 mm
  • Pracovní délka: 24, 33, 43, 52, 57, 75 mm
  • Opracovatelné materiály: Železné a neželezné kovy

Balení:

  • Velikost sady: A
  • Rozměr sady: 156,5 x 69,5 x 23 mm
  • Druh balení: Kazeta, s eurootvorem pro zavěšení
Použití vrtáku: Do železa
Průměr vrtáku: Sada mm
Materiál vrtáku: HSS-G
Pracovní délka: Sada mm
Délka vrtáku celkem: Sada mm
Uchycení vrtáku: Válcová stopka

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x