Sada vrtáků do železobetonu 10x150 mm, Bosch SDS-Plus-7, 10 ks

Sada 10 kusů, Ø 10 mm, prac. délka 150 mm, SDS-Plus

Kód: 2608585066
cena bez DPH 2 426,77 Kč Vaše cena s DPH 2 936 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Sada vrtáků do železobetonu 10 x 150​ mm, Bosch SDS-Plus-7, 10 kusů

Popis produktu:

  • 5břitá hlava z tvrdokovu - tvářené břity pro maximální destrukční sílu, mimořádně dlouhou životnost a minimálním opotřebením. V armovaném betonu nedochází k zaseknutí.
  • Activeteq - aktivní středící hrot pro maximálně přesné vrtání do betonu. Speciální řezné hrany a úhly pro rozdrcení betonu na nejjemnější vrtnou moučku.
  • Design 2 + 2 spirály - design šroubovice pro optimalizaci vibrací, nejlepší přenos síly a rychlost.

Rozměry:

  • Průměr (D): 10 mm
  • Pracovní délka (L1): 150 mm
  • Celková délka (L2): 215 mm
  • Balení 10 kusů
Použití vrtáku: Do železobetonu
Průměr vrtáku: 10 mm
Pracovní délka: 150 mm
Délka vrtáku celkem: 215 mm
Materiál vrtáku: Tvrdokov
Uchycení vrtáku: SDS-Plus

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x