Sběrač popela AFF 18 Einhell

Průměr hadice: 36 mm, Délka sací hadice (metry): 1 m, Objem nádoby (litry): 18 l, Hmotnost: 3,3 kg

Kód: 2351612
cena bez DPH 516,53 Kč Vaše cena s DPH 625 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Filtr na popel je ve spojení s vysavačem (zejména domácím vysavačem) vhodný k vysávání vychladlého popela z kamen, krbů či grilů. Brání znečištění vysavače a jeho filtračního systému. I jemný prach zůstane díky jemnému filtru zadržen v AFF 18. Po použití lze AFF 18 jednoduše vyprázdnit nebo vyprat ve vodě.

Technická data:

  • Průměr hadice: 36 mm
  • Délka sací hadice (metry): 1
  • Objem nádoby (litry): 18 l
  • Hmotnost: 3,3 kg
  • Rozměry obalu: 310×310×370 mm

Einhell

Einhell vyrábí nářadí pro stavbu, dílnu, domácnost i zahradu. Hlavní produktovou řadu představují Aku vrtačky a šroubováky, brusky, elektrocentrály, klimatizace, kompresory, křovinořezy, nabíječky a startovací boxy, nůžky na živý plot, pily, postřikovače, sekačky, svářečky, vrtací kladiva, vrtačky, vysavače, vysokotlaké čističe, zahradní hadice, čerpadla a jiné.


Einhel má více než 40ti letou zkušenost ve vývoji a výrobě vysoce výkonného nářadí do dvou základních produktových řad. Koncern Einhell zaměstnává více než 1000 pracovníků ve více než 40 zemích po celém světě. Ročně koncern Einhell dodá zákazníkům více než 10 milionů kusů elektrického nářadí a strojů.


Červená řada se vyznačuje vyšší úrovní know-how v produktovém designu a vývoji. Červená řada kloubí mimořádný ergonomický design s praktickou funkčností nářadí, prvotřídním řemeslnictvím, vylepšeným výkonem a lepší kvalitou pro nejnáročnější zákaznické požadavky.

Modrá řada reprezentuje nářadí, které je charakteristické maximální užitkovostí za vysoce výhodné ceny.

 
Výrobky Einhell vynikají výkonem, bezpečností a jednoduchostí použití.

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x