Segmentový pilový kotouč pro oscilační brusky Piranha

Segmentový pilový kotouč pro oscilační brusku Black and Decker - X26120

Kód: X26120-XJ
cena bez DPH 433,88 Kč Vaše cena s DPH 525 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Segmentový kotouč z HSS vysokorychlostní oceli s dlouhou životností pro dlouhé i krátké řezy do dřeva, plastu i kovu, tenkostěnných materiálů ze železa a barevných kovů. Ideální k použití pro řezání v blízkosti okrajů. 

 

Rozměr:

  • 100 mm
  • HSS - odolná vysokorychlostní ocel

Black and Decker – špička ve své třídě


Black and Decker je vyráběno v americkém Marylandu již déle než století. Za tuto dobu společnost vyvinula a vyrábí spoustu ručního nářadí jako sekačky na trávu, strunové a aku sekačky, nůžky na živé ploty, drtiče větví, pily, elektrické řetězové pily, pily ocasky, kotoučové pily, aku šroubováky, hoblíky, brusky, pásové brusky, frézky, vysavače, kompresory, atd.


Značka Black & Decker je symbolem pro kvalitní nářadí určené profesionálům, velkým firmám i domácím kutilům. Díky dlouholeté tradici sahající až do poloviny devatenáctého století, ale zároveň inovativnímu přístupu odrážejícímu aktuální potřeby zákazníků představují to nejlepší, co lze v oblasti pracovního nářadí a náčiní získat. Společnost Black & Decker vznikla v roce 2010 spojením dvou velkých firem vyrábějících nářadí – The Stanley Works a Black & Decker. Obě se mohly zaštítit skvělým jménem mezi zákazníky a dlouholetou tradicí.

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x