Sekáč lopatkový 250 x 40 mm, Bosch

Lopatkový sekáč, délka 250 mm, šířka břitu 40 mm

Kód: 2608690146
cena bez DPH 318,18 Kč Vaše cena s DPH 385 Kč
13st
Garantujeme doručení
Ve středu u Vás nebo dnes od 8 do 18 hod. na prodejně

Při objednání zboží do 15 hodin, následující pracovní den ve vašich rukách! Nebo ihned k vyzvednutí na prodejně:

Ocelářská 3, Praha 9
PO - PÁ: 8:00 - 18:00
SO: 8:00 - 13:00

Tel. 739 49 49 75

 

Skladem ihned k odběru
Zvolte počet kusů: - +

Lopatkový sekáč 250 x 40 mm, Bosch SDS-plus

Lopatkový sekáč od firmy Bosch pro lehká vrtací a sekací kladiva. Sekáč je určený k odstraňování omítek a vrstev špíny, přebytků betonu z desek na bednění nebo sanaci železobetonu pomocí vrtacích kladiv s upínáním SDS-plus a rázovou energií menší než 5 J.

Vlastnosti: 

  • Nasazení přes sekací nástavec SDS-plus nebo přímo do kladiv s rychloupínacím systémem SDS-plus s aretací otáčení.
  • Opracovatelné materiály: beton, kámen

Technické parametry:

  • Celková délka: 250 mm
  • Šířka břitu: 40 mm
Upínání: SDS-Plus
Tvar sekáče: Lopatkový sekáč
Délka sekáče: 250
Šířka břitu: 40

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Výrobci

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x