Sinusový měnič napětí DC/AC Voltcraft SW-600, 24V/230V, 600 W

Sinusové střídače dodávají čisté střídavé napětí (sinusové). Nacházejí uplatnění v citlivých spotřebičích, které reagují na nestabilní dodávku napětí. Vyznačují se zejména spolehlivostí a efektivitou, stejně jako prvotřídní kvalitou dodávaného napětí. Dík

Kód: conr511748
cena bez DPH 6 438,02 Kč Vaše cena s DPH 7 790 Kč Původni cena: 8 157 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +
Sinusové střídače dodávají čisté střídavé napětí (sinusové). Nacházejí uplatnění v citlivých spotřebičích, které reagují na nestabilní dodávku napětí. Vyznačují se zejména spolehlivostí a efektivitou, stejně jako prvotřídní kvalitou dodávaného napětí. Díky mikrokontrolerovému řízení provádí elektronika konstantní kontrolu hlavních parametrů, proto jsou přístroje nesmírně spolehlivé a bezpečné i při nejtěžším zatížení. Dokonce ani přetížení nebo zkraty nezpůsobí poruchu. Sinusové střídače tak zajišťují bezporuchový provoz i vysoce citlivých spotřebičů jako jsou televizory, počítače, audio zařízení apod. Ani silný spínací proud s indukčním zatížením nepředstavuje žádný problém.

Výbava


·Sinusové střídače dodávají čisté střídavé napětí (sinusové). Nacházejí uplatnění v citlivých spotřebičích, které reagují na nestabilní dodávku napětí. Vyznačují se zejména spolehlivostí a efektivitou, stejně jako prvotřídní kvalitou dodávaného napětí. Díky mikrokontrolerovému řízení provádí elektronika konstantní kontrolu hlavních parametrů, proto jsou přístroje nesmírně spolehlivé a bezpečné i při nejtěžším zatížení. Dokonce ani přetížení nebo zkraty nezpůsobí poruchu. Sinusové střídače tak zajišťují bezporuchový provoz i vysoce citlivých spotřebičů jako jsou televizory, počítače, audio zařízení apod. Ani silný spínací proud s indukčním zatížením nepředstavuje žádný problém.

Vlastnosti


·Dálkové ovládání externím spínačem (vhodné)

Obsah balení


·Měnič
· Dálkové kabelové ovládání se zástrčkou DC.
Hmotnost (hodnota): 3.5 kg
Typ (výrobce): SW-600 24V
Spotřeba proudu StandBy: 6 VA
Vstupy: Šroubovací svorky
Výstupy (proud): 1 x zásuvka s ochranným kontaktem/1 x eurozásuvka
Výstupní frekvence: 50 Hz
Druh chlazení: Ventilátory
Stupeň účinnosti při jmenovité zátěži: 87 %
Výstupní špičkový výkon: 1200 W
Rozměr, šířka: 245 mm
Rozsah vstupního napětí: 24 V/ DC
Rozměr, výška: 70 mm
Výstupní napětí: 230 V/AC
Výkon: 600 W
Vstupní proud (max.): 35 A
Dálkové ovládání: Ano
Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x