Skil 0320 AA (Energy Line)

Skil 0320 AA (Energy Line)

Kód: F0150320AA
cena bez DPH 0 Kč Vaše cena s DPH 0 Kč

Produkt není určen k prodeji

Pracovní světlo LED z řady ‚Energy Line‘
Pracovní světlo LED Skil 0320 zajišťuje světlo, kdekoli ho během své kutilské práci potřebujete. Speciálně navrženo pro řadu Skil ‚Energy Line‘: lepší výkon, ohleduplnější k životnímu prostředí a největší svoboda při práci. Pracovní světlo LED produkuje 1 575 lumenů, což je množství světla srovnatelné s produkcí 100 W žárovky. Ve srovnání s halogenovou žárovkou je toto 20 W pracovní světlo LED úspornější a šetrnější k životnímu prostředí. Přívodní kabel má délku 6 metrů, což zvyšuje volnost pohybu při práci. Jednoduše postavte Skil 0320 na zem, zapojte jej a pusťte se do práce. Toto pracovní světlo LED lze otočit dvěma směry, a ještě víc si tak zjednodušit práci. Robustní hliníkový kryt zvyšuje životnost pracovního světla Skil 0320.
Řada ‚Energy Line‘ se vyznačuje dobrým výkonem, ohledem k životnímu prostředí a velkou volností při práci
Nástroje řady Skil ‚Energy Line‘ se vyznačují dobrým výkonem, ohledem k životnímu prostředí a velkou volností při práci. Pracovní světlo LED vám pomáhá při všech běžných kutilských pracích doma. Díky nízké spotřebě energie, omezenému využívání surovin a kompaktnímu, lehkému provedení je nářadí Skil ‚Energy Line‘ šetrné k životnímu prostředí. Velká volnost při práci plyne z délky přívodního kabelu 6 až 10 metrů, což spolu se stálým přívodem energie do sítě znamená velkou volnost pohybu při práci.

 

Vlastnosti

 • Výkonné 20 W LED světlo s nízkou spotřebou energie a dlouhou životností
 • Světlo tam, kde ho potřebujete, díky 6metrovému napájecímu kabelu
 • Otočné do různých směrů pomocí tří upínacích křídlových matic
 • Odolný robustní hliníkový kryt

Technické parametry:,

 • Příkon: 20 W
  Teplota barvy: 6500 K
  Tok světla: 1575 lm
  Životnost žárovky: 50000 H
  Délka napájecího kabelu: 6 m
  Hmotnost: 1,4 kg
  Napětí/frekvence: 220-240 V / 50-60 Hz


SKIL - elektrické nářadí, dceřiná společnost firmy Bosch

 

Elektrické nářadí SKIL je stoprocentní dceřinou společností nářadí Robert BOSCH.  SKIL je lídrem v oblasti přenosných elektrických nářadí a příslušenství sloužící profesionálům při práci ve stavebnictví a práci se dřevem.

SKIL vyrábí hoblíky, pily, kotoučové pily (Maffle), cirkulárky, vrtačky,  aku vrtačky a šroubováky, bourací kladiva, multi a úhlové brusky, mixéry, měřící nástroje a spoustu dalšího nářadí.

 

Historie Skil


Edmond Michele, vynalezl kotoučovou pilu (Maffl) v roce 1924, která vedla k vývoji SKILSAW kotoučové pily model 77 v roce 1937. Od té doby se stala pila standardem, který není dodnes překonán. Ještě předtím vynalezl motorizovanou mačetu, první motorovou pilu na světě.


Po skončení druhé světové války, začal SKIL expandovat na mezinárodní trhy a otevřel distribuční a servisní centrum v Torontu. Poté se značka stále vyvíjela a dodávala další nástroje, od roku 1959 i pro kutily. Od roku 1970 má SKIL síť továren a kanceláří po celém světě. Veškerá výroba elektrického nářadí pro evropský trh je formou outsourcingu, zejména v Číně, přičemž je zaručena dokonalá kvalita, ale nižší cena. V roce 1991 koupila společnost SKIL firma Emerson Electric Company a Robert Bosch GmbH, po 4 letech převzal BOSCH 100% vlastnictví.

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x