Šroubovák hodinářský s bity sada 32ks

hodinářský s bity sada 32ks

Kód: 8819105
cena bez DPH 203,31 Kč Vaše cena s DPH 246 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Technické údaje

  • nástavec magnetický 115mm
  • pinzeta TORX : T5,T6,T7,
  • TORX vrtaný T8,T9,T10,T15,T20, (-): 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 4mm
  • PH: 000, 00, 0, 1, PZ: 0, 1
  • imbus: 1.3, 1.5, 2, 2.5, 3,3.5, 4mm
  • SD 2.6, TW 3, triangle 3
  • materiál CrV

Extol

Extol Premium, Craft a Industrial představuje nářadí určené pro každodenní profesionální nasazení v průmyslové sféře, pro řemeslníky i domácí kutily. Tyto stroje a nářadí prochází přísnými zátěžovými testy a jejich robustní konstrukce zaručuje dlouhou trvanlivost. 


Extol používá prvotřídní materiál, kalené oceli, což zvyšuje odolnost všech dílů a zlepšuje jejich funkčnost. Stroje jsou konstruovány tak, aby s rezervou vydržely tvrdé zacházení a dlouhodobé každodenní nasazení. 


Extol vyrábí například hlavy vrtačky, děrovačky, svinovací metry, samonivelační lasery, brusky, svěrky, utahováky, kladiva, kartáče, pilky, klíče, šroubováky, čerpadla a spousty dalších strojů a nástrojů.


Nářadí Extol Industrial představuje nářadí určené pro každodenní profesionální nasazení v průmyslové sféře. Tyto stroje procházejí přísnými zátěžovými testy a jejich robustní konstrukce a prvotřídní komponenty z nich dělají odolné a spolehlivé partnery v náročných podmínkách.


Nářadí Extol Premium na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, klade důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.


Nářadí Extol Craft znamená výbornou volbu pro domácí kutily, kteří si chtějí své hobby užít. 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x