Šroubovák STANLEY elektrikářský paralelní 4x100 mm - FatMax

Šroubovák STANLEY izolovaný paralelní FatMax.

Kód: 0-65-412
cena bez DPH 105,79 Kč Vaše cena s DPH 128 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

STANLEY izolovaný paralelní FatMax  - je izolovaný šroubovák s ergonomicky tvarovanou měkkou pryžovanou rukojetí pro snadné uchycení šroubku a protiskluzovou texturou pro pohodlné držení. Vyjímečně odolný polyamidový izolační povlak dříku odolává nárazům při teplotách do-25°C a také vůči prodření a vlhkosti. Pro průmylové použití při práci na zařízeních pod napětím do 1000 V.Tryskaný povrch hrotu zajišťuje výborný přenos kroutícího momentu a ochranu proti korozi. Dřík vyrobený z vysoce jakostní chrom-vanadové oceli umožňuje zatížení vysokým kroutícím momentem při sníženém riziku štěpení hrotu. Značení typu hrotu – pro usnadnění volby správného typu a velikosti šroubováku. Rukojeť vstřikovaná přímo na dřík zajišťuje prakticky nerozbitné spojení a dlouhodobou životnost výrobku.

Ploché šroubováky se rozdělují podle náběhu buď se sbíhavým (standardním) nebo paralelním hrotem. Většinou se používá sbíhavý hrot, ale potřebujete-li zašroubovat šroub či vrut do otvoru který má shodnou velikost s průměrem hlavičky šroubu, musíte použít hrot paralelní, abyste nepoškodili okraj. Pozor na výběr správné velikosti šroubováku – příliš velký se nevejde do drážky, příliš malý může drážku poškodit.

Technické parametry

4×100 mm

délka čepele 100mm


Frederick Stanley založil svůj malý obchod s nářadím v roce 1843 ve státě Connecticut, poté se specializoval na výrobu dveřních zástrček, kování a dalších výrobků z tepaného železa. Díky důrazu na kvalitu a inovaci se Stanleyho společnost stávala v následujících letech stále úspěšnější a významnější. V roce 2010 se společnost Stanley spojila s Black & Decker  a stala se jednou z jejich divizí. 

Hlavní devízou firmy je profesionalita, důraz na dokonalost, propracování výrobků a orientace na zákazníka. V současné době má společnost několik odnoží, poboček a dceřiných společností, mezi něž patří také značka DeWalt vyrábějící původně elektrické nářadí pro dřevozpracující a strojní průmysl.


Stanley vyrábí převážně ruční nářadí jako sady šroubováků, kleště, dláta, pily, pily, klíče, nůžky na plech, nářadí pro instalatéry, demoliční nářadí, vodováhy, metry, úhelníky, Gola sady, svěráky, sekerky, měřící techniku a spousty dalšího.

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x