Šroubovák STANLEY křížový 1x100 mm - FatMax

Šroubovák STANLEY křížový FatMax - Phillips s magnetickým hrotem.

Kód: 1-65-207
cena bez DPH 81,82 Kč Vaše cena s DPH 99 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

STANLEY křížový FatMax  - Phillips je šroubovák s ergonomicky tvarovanou měkkou pryžovanou rukojetí, magnetizovaným hrotem pro snadné uchycení šroubku a protiskluzovou texturou grip pro pohodlné držení. Tryskaný povrch hrotu zajišťuje výborný přenos kroutícího momentu a ochranu proti korozi. Hrot Phillips se používá zejména na hlavách šroubů s metrickým závitem. Štěrbiny Phillips se směrem ke středu zužují. Dřík vyrobený z vysoce jakostní chrom-vanadové oceli umožňuje zatížení vysokým kroutícím momentem při sníženém riziku štěpení hrotu. Značení typu hrotu – pro usnadnění volby správného typu a velikosti šroubováku. Rukojeť vstřikovaná přímo na dřík zajišťuje prakticky nerozbitné spojení a dlouhodobou životnost výrobku.

Technické parametry

  • Ph 1×100 mm

Frederick Stanley založil svůj malý obchod s nářadím v roce 1843 ve státě Connecticut, poté se specializoval na výrobu dveřních zástrček, kování a dalších výrobků z tepaného železa. Díky důrazu na kvalitu a inovaci se Stanleyho společnost stávala v následujících letech stále úspěšnější a významnější. V roce 2010 se společnost Stanley spojila s Black & Decker  a stala se jednou z jejich divizí. 

Hlavní devízou firmy je profesionalita, důraz na dokonalost, propracování výrobků a orientace na zákazníka. V současné době má společnost několik odnoží, poboček a dceřiných společností, mezi něž patří také značka DeWalt vyrábějící původně elektrické nářadí pro dřevozpracující a strojní průmysl.


Stanley vyrábí převážně ruční nářadí jako sady šroubováků, kleště, dláta, pily, pily, klíče, nůžky na plech, nářadí pro instalatéry, demoliční nářadí, vodováhy, metry, úhelníky, Gola sady, svěráky, sekerky, měřící techniku a spousty dalšího.

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x