Šroubovák STANLEY křížový PZ 4x200mm - FatMax

Šroubovák STANLEY křížový FatMax- pozidriv.

Kód: 0-65-339
cena bez DPH 212,40 Kč Vaše cena s DPH 257 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

STANLEY křížový FatMax - Pozidriv je šroubovák s ergonomicky tvarovanou rukojetí a protiskluzovou texturou grip pro pohodlné držení. Hrot Pozidriv se používá zejména na hlavách vrutů. Štěrbiny Pozidriv jsou směrem ke středu rovnoběžné, aby se snížila možnost vyklouznutí šroubováku a poškození hlavy šroubu. Dřík z vysokojakostní oceli snižuje riziko poškození hrotu. Značení typu hrotu – pro usnadnění volby správného typu a velikosti šroubováku.

Technické parametry

  • Pz 4×200 mm

Frederick Stanley založil svůj malý obchod s nářadím v roce 1843 ve státě Connecticut, poté se specializoval na výrobu dveřních zástrček, kování a dalších výrobků z tepaného železa. Díky důrazu na kvalitu a inovaci se Stanleyho společnost stávala v následujících letech stále úspěšnější a významnější. V roce 2010 se společnost Stanley spojila s Black & Decker  a stala se jednou z jejich divizí. 

Hlavní devízou firmy je profesionalita, důraz na dokonalost, propracování výrobků a orientace na zákazníka. V současné době má společnost několik odnoží, poboček a dceřiných společností, mezi něž patří také značka DeWalt vyrábějící původně elektrické nářadí pro dřevozpracující a strojní průmysl.


Stanley vyrábí převážně ruční nářadí jako sady šroubováků, kleště, dláta, pily, pily, klíče, nůžky na plech, nářadí pro instalatéry, demoliční nářadí, vodováhy, metry, úhelníky, Gola sady, svěráky, sekerky, měřící techniku a spousty dalšího.

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x