STANLEY Nůžky na plech přímé MaxSteel 2-14-558

Stříhají válcovanou ocel od 0,7 do 1,2 mm

Kód: 2-14-558
cena bez DPH 409,09 Kč Vaše cena s DPH 495 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

MaxSteel NŮŽKY NA PLECH Stříhají válcovanou ocel od 0,7 do 1,2 mm Možnost stříhání hliníku, mědi, drátového pletiva, kůže a plastů Indukčně kalená ostří zajišťují dlouhou životnost výrobku Kované z chrom-molybdenové oceli

Technické parametry

  • Stříhají válcovanou ocel od 0,7 do 1,2 mm

Frederick Stanley založil svůj malý obchod s nářadím v roce 1843 ve státě Connecticut, poté se specializoval na výrobu dveřních zástrček, kování a dalších výrobků z tepaného železa. Díky důrazu na kvalitu a inovaci se Stanleyho společnost stávala v následujících letech stále úspěšnější a významnější. V roce 2010 se společnost Stanley spojila s Black & Decker  a stala se jednou z jejich divizí. 

Hlavní devízou firmy je profesionalita, důraz na dokonalost, propracování výrobků a orientace na zákazníka. V současné době má společnost několik odnoží, poboček a dceřiných společností, mezi něž patří také značka DeWalt vyrábějící původně elektrické nářadí pro dřevozpracující a strojní průmysl.


Stanley vyrábí převážně ruční nářadí jako sady šroubováků, kleště, dláta, pily, pily, klíče, nůžky na plech, nářadí pro instalatéry, demoliční nářadí, vodováhy, metry, úhelníky, Gola sady, svěráky, sekerky, měřící techniku a spousty dalšího.

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x