Stanley sada pily FatMax 0-20-236

Velmi snadná a rychlá výměna listů pily

Kód: 0-20-236
cena bez DPH 739,67 Kč Vaše cena s DPH 895 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +
  • Sada obsahuje: rukojeť a 2 čepele s lakovaným povrchem; jemný řez 450mm (0–20–246) a pro vysokou zátěž 500mm (0–20–244) a kryt ostří čepele pily
  • Velmi snadná a rychlá výměna listů pily
  • Možnost použití až 8 druhů čepelí dle potřeby
  • Nová rukojeť ze 3 materiálů – hliník, ABS a pryžového obložení pro maximální bezpečnost a pohodlí
  • Dvojitý zajišťovací mechanismus pro vyšší bezpečnost při práci s pilou

Frederick Stanley založil svůj malý obchod s nářadím v roce 1843 ve státě Connecticut, poté se specializoval na výrobu dveřních zástrček, kování a dalších výrobků z tepaného železa. Díky důrazu na kvalitu a inovaci se Stanleyho společnost stávala v následujících letech stále úspěšnější a významnější. V roce 2010 se společnost Stanley spojila s Black & Decker  a stala se jednou z jejich divizí. 

Hlavní devízou firmy je profesionalita, důraz na dokonalost, propracování výrobků a orientace na zákazníka. V současné době má společnost několik odnoží, poboček a dceřiných společností, mezi něž patří také značka DeWalt vyrábějící původně elektrické nářadí pro dřevozpracující a strojní průmysl.


Stanley vyrábí převážně ruční nářadí jako sady šroubováků, kleště, dláta, pily, pily, klíče, nůžky na plech, nářadí pro instalatéry, demoliční nářadí, vodováhy, metry, úhelníky, Gola sady, svěráky, sekerky, měřící techniku a spousty dalšího.

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x