Systém pro nástřik barev Bosch PFS 1000

Nános barvy 1 m²/min, regulace množství barvy, SprayControl

Kód: 0603207000
cena bez DPH 1 801,65 Kč Vaše cena s DPH 2 180 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Systém pro nástřik barev Bosch PFS 1000

Bosch PFS 1000 je maximálně uživatelsky přívětivý systém pro nástřik barev a laků na dřevo. Zapomeňte na štětec a malířský váleček! Stříkejte rychle a bez námahy všechny druhy barev na požadovaný povrch bez cákanců a kapek. Díky přesnému a regulovatelnému paprsku barvy budete pracovat čistě a bez stresu. Ať se jedná o lakování, moření nebo olejování, se systémem pro nástřik barev Bosch PFS 1000 bude váš projekt v mžiku hotový.

Výhody pro uživatele:

 • Pohodlné nastavení množství barvy otočným regulátorem EasySelect
 • Velmi kompaktní plášť s pásem přes rameno pro flexibilní a pohodlnou práci

Technické parametry:

 • Napětí elektrické: 230 V
 • Jmenovitý příkon: 410 W
 • Čerpací výkon: 0 - 100 ml/min
 • Nános barvy: 1 m²/min
 • Objem nádržky: 800 ml
 • Délka hadice: 1,3 m
 • Hmotnost: 2 kg

Obsah dodávky:

 • Tryska pro lakové barvy a lazury (šedá)
 • Popruh na přenášení

Příslušenství

Respirátor Comfort Plus FFP1 3M 9312

Respirátor Comfort Plus FFP1 3M 9312
3 - 5 dnů

Respirátor Comfort Plus FFP1 3M 9312

95 Kč

Brýle ochranné čiré EXTOL CRAFT

Brýle ochranné čiré EXTOL CRAFT
3 - 5 dnů

Štít celoobličejový s náhlavním držákem, čirý polykarbonát, EXTOL PREMIUM

52 Kč

Bosch Hobby


Bosch Hobby je produktová řada běžných pracovních pomůcek a spotřebičů do domácnosti. V této řadě naleznete vrtačky, brusky, pily, sekačky na trávu, detektory, laserové měřiče, svítilny, aku šroubováky, vysavače, filtrační sáčky, ochranné pomůcky, sady klíčů a další nářadí a stroje vhodné pro domácí použití a dílnu. Škála produktů Bosch Hobby je skutečně veliká a uspokojí každého domácího kutila, řemeslníka i ženu v domácnosti. Nástroje, stroje a nářadí Bosch jsou zárukou bezpečnosti, pohodlí, trvanlivostí, odolností a dlouhou výdrží.    

 
Bosch je světoznámá německá značka ručního nářadí, mimo to vyrábí i elektro automobily, pračky, sušičky, žehličky a různé elektrospotřebiče, stroje a nástroje. Nářadí Bosch najdete v každé domácnosti. 


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. V Německu má společnost více jak 80 výrobních míst a spousty dalších po celém světě. Společnost má své vlastní vývojová a výzkumná střediska a školy. Bosch vlastní přes 1000 různých patentů. Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se mimo jiné hlavně průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice.

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x