Tepelný štít Weber® malý, pro Q 100/1000, 4 ks

Rozměr 32 x 23 cm, pro Q® 100/1000 a Go-Anywhere®

Kód: w6561
cena bez DPH 164,46 Kč Vaše cena s DPH 199 Kč
21st
Garantujeme doručení
Ve středu u Vás nebo dnes od 8 do 18 hod. na prodejně

Při objednání zboží do 15 hodin, následující pracovní den ve vašich rukách! Nebo ihned k vyzvednutí na prodejně:

Ocelářská 3, Praha 9
PO - PÁ: 8:00 - 18:00
SO: 8:00 - 13:00

Tel. 739 49 49 75

 

Skladem ihned k odběru
Zvolte počet kusů: - +

Tepelný štít Weber® malý, sada 4 ks

Tepelný štít vyrobený z hliníku je navržen tak, aby vypečený tuk a grilovací šťávy neztékaly na hořáky grilu. Je optimalizován pro grily Weber® Q® 100/1000 a Go-Anywhere®, kde je nezbytný pro nepřímou metodu grilování. 

  • Pro grily Weber® Q® 100/1000 (elektrické i plynové) a Weber® Go-Anywhere® (na dřevěné uhlí i plyn)
  • Tepelný štít Weber® pro čisté nepřímé grilování
  • Materiál: hliník
  • Rozměr: 32 x 23 cm
  • Balení: 4 kusy

Grily Weber

Weber je Americká firma s dlouholetou tradicí. Grily Weber jsou v Americe velmi oblíbené a většina domácností si bez nich nedokáže bydlení představit.

 
Weber je světovou špičkou ve výrobě kotlových i plynových grilů a také zárukou kvality přípravy pokrmů. Weber vyrábí vysoce odolné grily s dlouholetou zárukou. Grily Weber mají víka, dokáží regulovat teplotu a pokrm tak připravit pomalu, nebo rychle při nízkých či hodně vysokých teplotách. S grily Weber připravíte nejen lahodné maso v jakékoli úpravě, ale také zeleninu, rýži, koláč, pizzu a vše na co si jen vzpomenete. Bohaté příslušenství zaručí, že si grilování opravdu oblíbíte. 


Mnoho grilů se od grilů Weber opticky neliší, svou kvalitou jsou ale rozhodně na mnohem nižší úrovni. Poklop, kotel a venkovní části jsou vyráběny z vysoce kvalitní silnostěnné oceli s nízkým podílem uhlíku. Tato ocel se pak při vysokých teplotách pojí se smaltovacím porcelánem, přičemž se rovnoměrně roztahují a smršťují. Tímto způsobem je zajištěno, že se po následném ochlazování smaltování neporuší. U každého grilu Weber je poskytována až 25-letá záruka. Všechny díly pro grily Weber jsou předem namontovány, odpadá tak nutnost složité instalace. Pro společnost Weber je bezpečí uživatelů grilů Weber prioritou, proto jsou veškeré výrobky důkladně testovány.  

 

Výrobci

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x