Teploměr do poklopu, s rámečkem, Weber

Weber® teploměr do poklopu, Ø otvoru 9 mm, vnější Ø teploměru 46 mm

Kód: w74239
cena bez DPH 541,32 Kč Vaše cena s DPH 655 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Weber® teploměr do poklopu, s rámečkem

Teploměr do poklopu s kovovým rámečkem, určený pro všechny kotlové grily Weber od roku výroby 2014.

Vlastnosti:

  • Průměr otvoru pro vložení 9 mm
  • Vnější průměr teploměru 46 mm
  • Vnější průměr rámečku 62 mm
  • Teplotní rozsah: 65 - 320 °C

Obsah dodávky:

  • Teploměr
  • Kovový rámeček
  • Kompletní šroubení pro upevnění

Grily Weber

Weber je Americká firma s dlouholetou tradicí. Grily Weber jsou v Americe velmi oblíbené a většina domácností si život bez nich nedokáže představit. 

Weber je světovou špičkou ve výrobě kotlových, plynových i elektrických grilů a také zárukou kvality přípravy pokrmů. Weber vyrábí vysoce odolné grily s dlouholetou zárukou. Grily Weber mají víka, dokáží regulovat teplotu a pokrm tak připravit pomalu, nebo rychle, při nízkých či hodně vysokých teplotách. S grily Weber připravíte nejen lahodné maso v jakékoli úpravě, ale také zeleninu, rýži, koláč, pizzu, dezert a vše na co si jen vzpomenete. Bohaté příslušenství zaručí, že si grilování opravdu oblíbíte.

Mnoho grilů se od grilů značky Weber opticky neliší, svou kvalitou jsou ale na mnohem nižší úrovni. Poklop, kotel a venkovní části jsou vyráběny z vysoce kvalitní silnostěnné oceli s nízkým podílem uhlíku. Tato ocel se pak při vysokých teplotách pojí se smaltovacím porcelánem, přičemž se oba materiály rovnoměrně roztahují a smršťují. Tímto způsobem je zajištěno, že se po následném ochlazování smaltování neporuší. Všechny díly pro grily Weber jsou předem namontovány, odpadá tak nutnost složité instalace. Pro společnost Weber je bezpečí uživatelů grilů Weber prioritou, proto jsou veškeré výrobky důkladně testovány.

Výrobci

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x