Tester baterií a nabíjení BTS350 Telwin 802783

Tester baterií a nabíjení BTS350 Telwin 802783

Kód: 802783
cena bez DPH 0 Kč Vaše cena s DPH 0 Kč

Produkt není určen k prodeji

Inteligentní digitální měřicí přístroj, který umožňuje nejen kontrolovat stav nabití baterie, ale také potvrzuje nabíjecí stav baterie (alternátoru) vozidla. Extrémně kompaktní, praktický a snadno ovladatelný, umožňuje použití baterií (WET, GEL, AGM, PbcA). LED systém umožňuje účinnou kontrolu baterie. 

Funkce: 
Napětí test baterie: 12V 
zkouška Kapacity baterie 20-150Ah 
Zkoušky: stav nabití baterie, nabíjecí napětí z vozidel
Rozměry (d x š x v): 50x18x125mm 
Hmotnost: 0,2 kg

Telwin


Profesionální svařovací technika Telwin je zaměřená na řezání a svařování oceli. Telwin vyrábí svářečky, svářecí inventory, hořáky, nabíječky, startovací zdroje, elektrody, dráty, plasmy, motoinventery, trafosvářečky a doplňky. Telwin dbá na bezpečnost svých produktů, na kvalitu a na výkon.    


Telwin je známý italský výrobce kvalitní svařovací a nabíjecí techniky. Telwin je držitelem certifikátu kvality, jelikož každý produkt důkladně testuje. Hlavní předností svařovací techniky Telwin je vysoká kvalita, úspora energie, nízká váha a bezpečná obsluha.


Telwin nabízí svařovací poloautomaty MIG-MAG mnoha výkonů a provedení pro svařování v ochranné atmosféře i pro svařování bez plynu, tzv. trubičkovým drátem. Trafo svářečky Telwin, svařovací invertory vysoké technické úrovně pro svařování metodou MMA i TIG různých výkonů a provedení. Nabíječky a startéry pro osobní i nákladní auta, těžké stroje, nabíječky pro gelové i suché akumulátory. Přenosné startovací a pomocné zdroje. Náhradní díly, spotřební materiál a příslušenství pro svářečky.


Svářečky Telwin jsou testovány při teplotě okolí 40 oC dle normy Evropské unie, po určitý čas jsou svářečky naplno vyžívány i při vysoké teplotě.

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x