Transportní vozík pro Bosch L-BOXX

Transportní vozík pro L-BOXX, max 125kg

Kód: 1600A001SA
cena bez DPH 3 710,74 Kč Vaše cena s DPH 4 490 Kč Původni cena: 5 335 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Transportní vozík pro Bosch L-BOXX - pro pohodlný a bezpečný transport L-BOXXů.

Výhody pro uživatele:

  • Lehký a kompaktní: hliníkový vozík se sklopitelnými kolečky, držadlem a odkládací plochou pro prostorově úsporné uložení
  • Bezpečná přeprava L-BOXXů díky postranním opěrkám na ložné ploše a elastickému fixačnímu pásku

Technické parametry:

  • Zatížitelnost: max 125 kg, na schodech do 60 kg
  • Provedeno z materiálu: ABS
  • Hmotnost: 7,1 kg

Vnější rozměry:

  • Šířka: 508 mm
  • Výška: 1071 mm
  • Hloubka: 523 mm

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x