Udící lupínky Weber® Pekanový ořech, 700 g

700 g, dřevo ořechovce pekanového - ideální pro uzení drůbežího a hovězího masa

Kód: w17626
cena bez DPH 123,14 Kč Vaše cena s DPH 149 Kč
24út
Garantujeme doručení
V úterý u Vás nebo zítra od 8-18 hod. na prodejně

Při objednání zboží do 15 hodin, následující pracovní den ve vašich rukách! Nebo ihned k vyzvednutí na prodejně:

Ocelářská 3, Praha 9
PO - PÁ: 8:00 - 18:00
SO: 8:00 - 13:00

Tel. 739 49 49 75

 

Skladem ihned k odběru
Zvolte počet kusů: - +

Udící lupínky Weber® Pekanový ořech, 700 g

Exkluzivní udící lupínky dodají Vašemu pokrmu aroma dřeva ořechovce pekanového. Jsou vhodné pro použití jak u kotlových, tak i plynových a elektrických grilů. 

Jak na to.? 

Před použitím namáčejte lupínky alespoň 30 minut ve vodě, vlhké totiž produkují více kouře a aroma.

  • Při použití v plynových a elektrických grilech lupínky nasypejte do udícího boxu a položte na aroma kolejnice nebo pod grilovací rošt.
  • Při použití v grilech na dřevěné uhlí lupínky opatrně nasypte na rozžhavené uhlí.

Grily Weber

Weber je Americká firma s dlouholetou tradicí. Grily Weber jsou v Americe velmi oblíbené a většina domácností si bez nich nedokáže bydlení představit.

 
Weber je světovou špičkou ve výrobě kotlových i plynových grilů a také zárukou kvality přípravy pokrmů. Weber vyrábí vysoce odolné grily s dlouholetou zárukou. Grily Weber mají víka, dokáží regulovat teplotu a pokrm tak připravit pomalu, nebo rychle při nízkých či hodně vysokých teplotách. S grily Weber připravíte nejen lahodné maso v jakékoli úpravě, ale také zeleninu, rýži, koláč, pizzu a vše na co si jen vzpomenete. Bohaté příslušenství zaručí, že si grilování opravdu oblíbíte. 


Mnoho grilů se od grilů Weber opticky neliší, svou kvalitou jsou ale rozhodně na mnohem nižší úrovni. Poklop, kotel a venkovní části jsou vyráběny z vysoce kvalitní silnostěnné oceli s nízkým podílem uhlíku. Tato ocel se pak při vysokých teplotách pojí se smaltovacím porcelánem, přičemž se rovnoměrně roztahují a smršťují. Tímto způsobem je zajištěno, že se po následném ochlazování smaltování neporuší. U každého grilu Weber je poskytována až 25-letá záruka. Všechny díly pro grily Weber jsou předem namontovány, odpadá tak nutnost složité instalace. Pro společnost Weber je bezpečí uživatelů grilů Weber prioritou, proto jsou veškeré výrobky důkladně testovány.  

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x