Udící špalíky Hickory - bílý ořech, 1,5 kg, Weber

1,5 kg, bílý ořech - ideální pro uzení vepřového a hovězího masa nebo zvěřiny

Kód: w17619
cena bez DPH 230,58 Kč Vaše cena s DPH 279 Kč
22st
Garantujeme doručení
Ve středu u Vás nebo dnes od 8 do 18 hod. na prodejně

Při objednání zboží do 15 hodin, následující pracovní den ve vašich rukách! Nebo ihned k vyzvednutí na prodejně:

Ocelářská 3, Praha 9
PO - PÁ: 8:00 - 18:00
SO: 8:00 - 13:00

Tel. 739 49 49 75

 

Skladem ihned k odběru
Zvolte počet kusů: - +

Udící špalíky Hickory - bílý ořech, 1,5 kg, Weber®

Exkluzivní udící špalíky dodají Vašemu pokrmu výrazné aroma bílého ořechu. Jsou vhodné pro použití jak v kotlových, tak i plynových a elektrických grilech. Špalíky jsou výrazně větší než udící lupínky a díky tomu umožňují delší uzení při menší spotřebě paliva.

Přidání bohaté chuti bílého ořechu je třešnička na dortu pro slané trhané hrudí ze zvěřiny. Experimentování s přidáním ochucených kousků dřeva do receptu dělá uzení a grilování ještě chutnější.

Jak na to.? 

Před použitím namáčejte špalíky alespoň 30 minut ve vodě, vlhké totiž produkují více kouře a aroma.

  • Při použití v plynových a elektrických grilech lupínky nasypejte do udícího boxu
  • Při použití v grilech na dřevěné uhlí špalíky opatrně nasypte na rozžhavené uhlí

Grily Weber

Weber je Americká firma s dlouholetou tradicí. Grily Weber jsou v Americe velmi oblíbené a většina domácností si život bez nich nedokáže představit. 

Weber je světovou špičkou ve výrobě kotlových, plynových i elektrických grilů a také zárukou kvality přípravy pokrmů. Weber vyrábí vysoce odolné grily s dlouholetou zárukou. Grily Weber mají víka, dokáží regulovat teplotu a pokrm tak připravit pomalu, nebo rychle, při nízkých či hodně vysokých teplotách. S grily Weber připravíte nejen lahodné maso v jakékoli úpravě, ale také zeleninu, rýži, koláč, pizzu, dezert a vše na co si jen vzpomenete. Bohaté příslušenství zaručí, že si grilování opravdu oblíbíte.

Mnoho grilů se od grilů značky Weber opticky neliší, svou kvalitou jsou ale na mnohem nižší úrovni. Poklop, kotel a venkovní části jsou vyráběny z vysoce kvalitní silnostěnné oceli s nízkým podílem uhlíku. Tato ocel se pak při vysokých teplotách pojí se smaltovacím porcelánem, přičemž se oba materiály rovnoměrně roztahují a smršťují. Tímto způsobem je zajištěno, že se po následném ochlazování smaltování neporuší. Všechny díly pro grily Weber jsou předem namontovány, odpadá tak nutnost složité instalace. Pro společnost Weber je bezpečí uživatelů grilů Weber prioritou, proto jsou veškeré výrobky důkladně testovány.

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x