USB modul 8 relé/8 optik, typ B

USB modul 8 relé/8 optik, typ B

Kód: conr191171
cena bez DPH 0 Kč Vaše cena s DPH 0 Kč

Produkt není určen k prodeji

Karty relé lze nasadit přednostně ke spínání výkonu. Jsou velmi flexibilní ve volbě použitých napětí a mohou se použít i pro vyšší proudy až k 1 A nebo víc. Karty optronů se používají tam, kde je smysluplné a nutné galvanické dělení dvou okruhů proudu (na příklad lřídicí a výkonná část nebo u přenosu dat přes větší vzdálenosti, aby se zamezilo rušení). Bez zvláštních ovládačů jsou použitelné pro výhradně nízkoproudová zatížení. Nejvíce se hodí karta optronů, která zachytí precizně a rychle vnější spínací události. Prostřednictvím softwaru se řídí výstupy karet. Reaguje-li relé, kontakt se buď otevře, nebo zavře. Přitom se musí dbát na to, aby sepnutý proud nebyl příliš velký, jinak přetíží spínací kontakty relé. Každé relé má dvě vlastní připojení, takže je možné spínání napětí s různými potenciály, a také spínání střídavého napětí. Na rozdíl k relé je u optronů řídicí signál nakonec světlo. Optrony mohou spínat jen stejnosměrný proud příp. zachycovat postup stejnosměrného proudu (Optron vstupy a Optron výstupy), vyznačují se ale vysokými spínacími rychlostmi a relativně širokou oblastí napětí.

Vlastnosti


·Funkce Timeout s odpojením výstupů (např. při Software Crash)
·Rozpoznání změny stavu vstupu mezi dvěma příkazy snímání (Flip-Flop)
·Optická kontrola funkcí všech vstupů a výstupů přes LED pro kanál
·Optický údaj stavu provozu
·Jednoduchá montáž např. na montážní liště, použitelný jako nepřenosný spotřebič v oblasti laboratoří nebo jako mobilní přístroj na notebook.

Obsah balení


·CD-ROM s Windows® XP/2000/NT/98/ME/Windows Vista™ a Linux ovládači a příklady pro Visual-Studio .NET®, Visual Basic, Visual C/C++, Delphi, Agilent Vee, NI Labview, NI LabWindows®/CVI, Sun Java aj.
Počet modulů (max.): 0
Způsob montáže: Zásuvné
Kanály (počet): 0
Počet optických vstupů: 8
Počet relé: 8
Výkon relé: 30 VDC/1 A
Typ (výrobce): USBOPTOREL8
Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x