Vložka Bosch L-BOXX 136 - pro GSB a GSR

Vložka L-BOXX 136 - pro GSB 14,4V a 18V, GSR 14,4V a 18V

Kód: 1600A002UX
cena bez DPH 176,03 Kč Vaše cena s DPH 213 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Vložka pro Bosch L-BOXX 136 - pro akumulátorové vrtačky Bosch GSB a GSR.

Vhodná pro tyto typy:

  • Bosch GSB 14,4V–2-LI; GSB 18V–2-LI;
  • Bosch GSR 14,4V–2-LI; GSR 18V-2-LI Professional

Výhody pro uživatele:

  • Celá vložka pro L-BOXX 136 s místem pro nabíječku a 2 akumulátory.
  • Ideální využití prostoru díky vložce přesně přizpůsobené pro nářadí a příslušenství a flexibilní použití přihrádek pro příslušenství pro příslušné nářadí.

Technické parametry:

  • Provedeno z materiálu: PS
  • Hmotnost: 0,3 kg

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x