Vrták do betonu 6,5 mm, Bosch SDS-Plus-3

3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Vrták do betonu 6,5 mm, Bosch SDS-Plus-3 

Vysoce kvalitní vrtáky s upínáním SDS-Plus pro vrtání do betonu, zdiva a přírodního kamene.

Popis produktu: 

  • Vrtáky Bosch jsou kontrolovány registrovanou zkušebnou vrtáků do zdiva, aby bylo zaručeno dodržování úzkých tolerancí pro spolehlivé upevnění kolíků.
  • Optimalizovaná hlava vrtáku s vysoce kvalitní destičkou z tvrdokovu zaručuje vynikající životnost a speciální tvar spirály vrtáku B8 zabezpečuje rychlé odvádění odvrtaného materiálu a optimální přenos síly.
  • Masivní tvar hlavy a speciální tvar spirály zabezpečuje vysoký výkon při vrtání do betonu, armovaného betonu a zdiva.

Rozměry:

  • Průměr (D): 6,5 mm
  • Pracovní délka (L1): 50 mm
  • Celková délka (L2): 110 mm
  • Upínání: SDS-Plus
Použití vrtáku: Do betonu
Průměr vrtáku: 6,5 mm
Pracovní délka: 50 mm
Délka vrtáku celkem: 110 mm
Uchycení vrtáku: SDS-Plus

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x