Vrták do kladiv 5 x 110 mm, Bosch SDS-plus-7

Průměr 5 mm, prac. délka 50 mm, celková délka 110 mm, SDS-Plus

Kód: 2608585023
cena bez DPH 111,57 Kč Vaše cena s DPH 135 Kč Původni cena: 175 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Vrták do kladiv 5 x 110 mm, Bosch SDS-plus-7

Vrták SDS-plus od firmy Bosch, určený pro vrtání do železobetonu, zdiva nebo kamene pomocí vrtacích kladiv s upínáním SDS-plus. Vrták je vyroben z tvrdokovu nejjemnější zrnitosti s dlouhou životností. Přesné vrtání do betonu umožňuje aktivní středící hrot activeteq. 

Vlastnosti:

  • Tvrdokov nejjemnější zrnitosti pro maximální odolnost a životnost.
  • 5břitá hlava z tvrdokovu pro maximální destrukční sílu, minimální opotřebení a dlouhou životnost.
  • Design 2 + 2 spirály pro optimalizaci vibrací a nejlepší přenos síly.
  • Activeteq středící hrot pro maximálně přesné vrtání.
  • Indikátor opotřebení.

Technické parametry:

  • Průměr (D): 5 mm
  • Pracovní délka (L1): 50 mm
  • Celková délka (L2): 110 mm
  • Upínání: SDS-plus
Průměr: 5 mm
Pracovní délka: 50 mm
Celková délka: 110 mm
Upínání: SDS-plus
Použití: železobeton

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Výrobci

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x