Vrták do kovu vybrušovaný 5,2x52 mm, Bosch HSS-G

Ø 5,2 mm, pracovní délka 52 mm

Kód: 2608585924
cena bez DPH 42,29 Kč Vaše cena s DPH 51 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Vrták do kovu Bosch Ø 5,2 x 52 mm, HSS-G vybrušovaný, DIN 338

Vrtáky do kovu Bosch HSS-G, vyráběné vybrušováním z polotovaru o vysoké pevnosti. Vhodné pro vrtání do oceli, ocelolitiny, niklové mosazi, grafitu, legované a nelegované oceli (s pevností v tahu max 900 N/mm2). Přesně broušené vrtáky Bosch HSS-G umožňují až o 40% rychlejší postup při vrtání, případně až o 50% nižší přítlačnou sílu oproti standardním vrtákům HSS s kuželově broušeným pláštěm. Díky samostředícímu vrtacímu hrotu s křížovým výbrusem je důlkování nebo předvrtání do Ø 10 mm zbytečné.

Upozornění: Při práci s vrtáky do kovu Bosch HSS-G používejte univerzální řezný olej.!!

Popis produktu:

  • Opracovatelné materiály: ocel, ocelolitina, šedá litina, spékané železo, niklová mosaz, grafit, plast a materiály o pevnosti do 900 N/mm2
  • Spirálový vrták z rychlořezné oceli podle DIN 338, vybroušen z polotovaru o vysoké pevnosti
  • Pravořezný spirálový vrták typ N, špička vrtáku 135°, křížový brus 1412C, tolerance průměru h8
  • Dvoubřitý nástroj, válcový, se dvěma spirálami

Rozměry: 

  • Průměr (D): 5,2 mm
  • Pracovní délka (L1): 52 mm
  • Celková délka (L2): 86 mm
Použití vrtáku: Do železa
Průměr vrtáku: 5,2 mm
Materiál vrtáku: HSS-G
Pracovní délka: 52 mm
Délka vrtáku celkem: 86 mm
Uchycení vrtáku: Válcová stopka

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x