Weber® Bible grilování, česky

320 stran receptů, postupů, grilovacích technik a tabulek s časy grilování

Kód: w50039
cena bez DPH 329,75 Kč Vaše cena s DPH 399 Kč
28út
Garantujeme doručení
V úterý u Vás nebo dnes od 8 do 18 hod. na prodejně

Při objednání zboží do 15 hodin, následující pracovní den ve vašich rukách! Nebo ihned k vyzvednutí na prodejně:

Ocelářská 3, Praha 9
PO - PÁ: 8:00 - 18:00
SO: 8:00 - 13:00

Tel. 739 49 49 75

 

Skladem ihned k odběru
Zvolte počet kusů: - +

Weber® Bible grilování obsahuje 160 nejnovějších receptů pro grilování na dřevěném uhlí, na plynovém nebo elektrickém grilu: od klasiky, jako jsou steaky, žebírka či hamburgery, až po originální novinky mistrů grilování. Pestrý výběr doplňují recepty na omáčky, marinády a kořenící směsi.

Přes 1000 barevných fotografií názorně představujících postup při grilování krok za krokem. Od přípravy na grilování a základních grilovacích technik až po podrobný postup, jak připravit grilované pochoutky z masa, ryb, zeleniny a také z ovoce.

Know-How grilování - záruka úspěšné zahradní párty. Kniha obsahuje cenné tipy, jak rozdělat dokonalý oheň ke grilování na dřevěném uhlí či na plynu. Dále základní poznatky o uzení na grilu a přehled grilovacích pomůcek. 

Podrobné tabulky s dobou grilování jednotlivých druhů potravin Vám zaručí dokonalý grilovaný pokrm.

Počet stran: 320


Grily Weber

Weber je Americká firma s dlouholetou tradicí. Grily Weber jsou v Americe velmi oblíbené a většina domácností si život bez nich nedokáže představit. 

Weber je světovou špičkou ve výrobě kotlových, plynových i elektrických grilů a také zárukou kvality přípravy pokrmů. Weber vyrábí vysoce odolné grily s dlouholetou zárukou. Grily Weber mají víka, dokáží regulovat teplotu a pokrm tak připravit pomalu, nebo rychle, při nízkých či hodně vysokých teplotách. S grily Weber připravíte nejen lahodné maso v jakékoli úpravě, ale také zeleninu, rýži, koláč, pizzu, dezert a vše na co si jen vzpomenete. Bohaté příslušenství zaručí, že si grilování opravdu oblíbíte.

Mnoho grilů se od grilů značky Weber opticky neliší, svou kvalitou jsou ale na mnohem nižší úrovni. Poklop, kotel a venkovní části jsou vyráběny z vysoce kvalitní silnostěnné oceli s nízkým podílem uhlíku. Tato ocel se pak při vysokých teplotách pojí se smaltovacím porcelánem, přičemž se oba materiály rovnoměrně roztahují a smršťují. Tímto způsobem je zajištěno, že se po následném ochlazování smaltování neporuší. Všechny díly pro grily Weber jsou předem namontovány, odpadá tak nutnost složité instalace. Pro společnost Weber je bezpečí uživatelů grilů Weber prioritou, proto jsou veškeré výrobky důkladně testovány.

Výrobci

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x