Weber® grilování Burgery

Nová kuchařka Weber® o všem, co souvisí s grilováním burgerů

Kód: w31159
cena bez DPH 242,61 Kč Vaše cena s DPH 279 Kč
23čt
Garantujeme doručení
Ve čtvrtek u Vás nebo dnes od 8 do 18 hod. na prodejně

Při objednání zboží do 15 hodin, následující pracovní den ve vašich rukách! Nebo ihned k vyzvednutí na prodejně:

Ocelářská 3, Praha 9
PO - PÁ: 8:00 - 18:00
SO: 8:00 - 13:00

Tel. 739 49 49 75

 

Skladem ihned k odběru
Zvolte počet kusů: - +

Weber® grilování Burgery - zbrusu nová kuchařka Weber®, plná originálních receptů na burgery všeho druhu. Obsahuje celou řadu zajímavých receptů na klasické i méně tradiční burgery z hovězího, vepřového, jehněčího a drůbežího masa. Najdete v ní i recepty na přílohy či chutné toppingy.

Kromě receptů Vás kniha o grilování naučí jak správně připravovat hamburgery podle druhu masa, jak za pomoci lisu na hamburgery vyrobit pořádný karbanátek, aniž by se rozpadal. Dozvíte se také jak se dá při grilování využít termosonda, udící box a dostanete i rady o uzení na grilu

  • Recepty na vhodné přílohy, kořenící směsi a toppingy
  • Know-how přímo od expertů

Grily Weber

Weber je Americká firma s dlouholetou tradicí. Grily Weber jsou v Americe velmi oblíbené a většina domácností si bez nich nedokáže bydlení představit.

 
Weber je světovou špičkou ve výrobě kotlových i plynových grilů a také zárukou kvality přípravy pokrmů. Weber vyrábí vysoce odolné grily s dlouholetou zárukou. Grily Weber mají víka, dokáží regulovat teplotu a pokrm tak připravit pomalu, nebo rychle při nízkých či hodně vysokých teplotách. S grily Weber připravíte nejen lahodné maso v jakékoli úpravě, ale také zeleninu, rýži, koláč, pizzu a vše na co si jen vzpomenete. Bohaté příslušenství zaručí, že si grilování opravdu oblíbíte. 


Mnoho grilů se od grilů Weber opticky neliší, svou kvalitou jsou ale rozhodně na mnohem nižší úrovni. Poklop, kotel a venkovní části jsou vyráběny z vysoce kvalitní silnostěnné oceli s nízkým podílem uhlíku. Tato ocel se pak při vysokých teplotách pojí se smaltovacím porcelánem, přičemž se rovnoměrně roztahují a smršťují. Tímto způsobem je zajištěno, že se po následném ochlazování smaltování neporuší. U každého grilu Weber je poskytována až 25-letá záruka. Všechny díly pro grily Weber jsou předem namontovány, odpadá tak nutnost složité instalace. Pro společnost Weber je bezpečí uživatelů grilů Weber prioritou, proto jsou veškeré výrobky důkladně testovány.  

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x