Wok pánev Weber GBS®

Wok na gril, Ø 38 cm

Kód: w7422
cena bez DPH 0 Kč Vaše cena s DPH 0 Kč

Produkt není určen k prodeji

Wok pánev Weber GBS® je dalším produktem k kolekce Weber Gourmet BBQ Systém. Speciálně tvarovaná pánev z litiny je jedním z hlavních poznávacích znaků asijské kuchyně. Vyzkoušejte tradiční asijská nebo indická jídla na grilu, nebo se s Wokem pusťte do českých omáčkových jídel, karbanátků atd. Pánev je z masivní smaltované litiny s nepřilnavým povrchem a lze použít na plynových nebo kotlových grilech Weber s GBS® systémem. 

GBS® - Gourmet BBQ Systém je inovativní systém pro labužníky, umožňující individuální přípravu pokrmů v grilech Weber. Celá kolekce doplňkových komponentů pro grily Weber GBS® s grilovacím roštem s vyměnitelným středem čítá: Sear Grate rošt, kámen na pizzu, litinová pánev, litinový hrnec, Wok pánev, stojan na drůbež a litinový vaflovač.


Grily Weber

Weber je Americká firma s dlouholetou tradicí. Grily Weber jsou v Americe velmi oblíbené a většina domácností si bez nich nedokáže bydlení představit.

 
Weber je světovou špičkou ve výrobě kotlových i plynových grilů a také zárukou kvality přípravy pokrmů. Weber vyrábí vysoce odolné grily s dlouholetou zárukou. Grily Weber mají víka, dokáží regulovat teplotu a pokrm tak připravit pomalu, nebo rychle při nízkých či hodně vysokých teplotách. S grily Weber připravíte nejen lahodné maso v jakékoli úpravě, ale také zeleninu, rýži, koláč, pizzu a vše na co si jen vzpomenete. Bohaté příslušenství zaručí, že si grilování opravdu oblíbíte. 


Mnoho grilů se od grilů Weber opticky neliší, svou kvalitou jsou ale rozhodně na mnohem nižší úrovni. Poklop, kotel a venkovní části jsou vyráběny z vysoce kvalitní silnostěnné oceli s nízkým podílem uhlíku. Tato ocel se pak při vysokých teplotách pojí se smaltovacím porcelánem, přičemž se rovnoměrně roztahují a smršťují. Tímto způsobem je zajištěno, že se po následném ochlazování smaltování neporuší. U každého grilu Weber je poskytována až 25-letá záruka. Všechny díly pro grily Weber jsou předem namontovány, odpadá tak nutnost složité instalace. Pro společnost Weber je bezpečí uživatelů grilů Weber prioritou, proto jsou veškeré výrobky důkladně testovány.  

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x