Zaoblovací fréza Bosch stopka 8mm průměr 44,4mm

Tvrdokov

Kód: 2608629378
cena bez DPH 750 Kč Vaše cena s DPH 908 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Pro zaoblování hran bez stop spálení
S náběhovým kuličkovým ložiskem pro snadné vedení přímo na obrobku bez šablony
Díky šikmo postavenému segmentu zanechává mimořádně čistý povrch díky řezu tahem
Díky výměně náběhového kroužku lze tutéž frézu použít různě (viz sada náběhových kroužků)

Technické parametry

  • Stopka  8mm
  • Průměr (D)  44,4mm
  • Poloměr (R1)15,9mm
  • Pracovní délka (L)  22,2mm
  • Celková délka (G)  64mm

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x