Zapalovací komín Weber® Rapidfire malý

Weber® zapalovací komín - rozpalovač briket pro grily do Ø 47 cm

Kód: w7447
cena bez DPH 453,72 Kč Vaše cena s DPH 549 Kč
28út
Garantujeme doručení
V úterý u Vás nebo dnes od 8 do 18 hod. na prodejně

Při objednání zboží do 15 hodin, následující pracovní den ve vašich rukách! Nebo ihned k vyzvednutí na prodejně:

Ocelářská 3, Praha 9
PO - PÁ: 8:00 - 18:00
SO: 8:00 - 13:00

Tel. 739 49 49 75

 

Skladem ihned k odběru
Zvolte počet kusů: - +

Zapalovací komín Weber® Rapidfire® (rozpalovač briket) je určen pro všechny majitele grilů na dřevěné uhlí. Skvělý pomocník při rozpalování briket pro grily na dřevěné uhlí. Díky komínovému efektu se brikety snadno a rovnoměrně rozžhaví a za 15 minut můžete začít grilovat na plný výkon.

Lze použít pro všechny grily na dřevěné uhlí.

Vhodné pro grily na dřevěné uhlí střední a malé velikosti. U grilů Weber obecně do průměru grilovacího roštu 47 cm (např. pro Smokey Joe®, Bar-B-Kettle 47 cm, Kettle 47 cm aj.)

  • Průměr: 14,5 cm
  • Výška: 22 cm


 


Grily Weber

Weber je Americká firma s dlouholetou tradicí. Grily Weber jsou v Americe velmi oblíbené a většina domácností si život bez nich nedokáže představit. 

Weber je světovou špičkou ve výrobě kotlových, plynových i elektrických grilů a také zárukou kvality přípravy pokrmů. Weber vyrábí vysoce odolné grily s dlouholetou zárukou. Grily Weber mají víka, dokáží regulovat teplotu a pokrm tak připravit pomalu, nebo rychle, při nízkých či hodně vysokých teplotách. S grily Weber připravíte nejen lahodné maso v jakékoli úpravě, ale také zeleninu, rýži, koláč, pizzu, dezert a vše na co si jen vzpomenete. Bohaté příslušenství zaručí, že si grilování opravdu oblíbíte.

Mnoho grilů se od grilů značky Weber opticky neliší, svou kvalitou jsou ale na mnohem nižší úrovni. Poklop, kotel a venkovní části jsou vyráběny z vysoce kvalitní silnostěnné oceli s nízkým podílem uhlíku. Tato ocel se pak při vysokých teplotách pojí se smaltovacím porcelánem, přičemž se oba materiály rovnoměrně roztahují a smršťují. Tímto způsobem je zajištěno, že se po následném ochlazování smaltování neporuší. Všechny díly pro grily Weber jsou předem namontovány, odpadá tak nutnost složité instalace. Pro společnost Weber je bezpečí uživatelů grilů Weber prioritou, proto jsou veškeré výrobky důkladně testovány.

Výrobci

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x