Zásuvka Bosch LS-Tray 92

Zásuvka Bosch LS-Tray 92 (357x316x92mm)

Kód: 1600A001RX
cena bez DPH 269 Kč Vaše cena s DPH 325 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Zásuvka Bosch LS-Tray 92 Professional - zajištění pro bezpečnou přepravu a rychlý přístup do LS-BOXXu 306.

Výhody pro uživatele:

  • Vždy dobře uspořádáno: udržet si přehled, nic nezapomenout, šetřit čas a nervy.
  • Hodí se k LS-BOXXu 306: v kombinaci s 1 i-BOXX 53
  • Přiložené popisovací etikety pro individuální označování a rychlý přehled.

Technické parametry:

  • Provedeno z materiálu: ABS
  • Hmotnost: 0,6 kg

Vnější rozměry:

  • Šířka: 357 mm
  • Výška: 92 mm
  • Hloubka: 316 mm

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Výrobci

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x