Zásuvný akumulátor Bosch GBA H-C 36V 4,0Ah Li-Ion

Napětí 36V, kapacita 4,0Ah, Li-Ion technologie, ECP, LZA, SCM, CoolPack

Kód: 2607336916
cena bez DPH 5 461,71 Kč Vaše cena s DPH 6 609 Kč Původni cena: 7 974 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Zásuvný akumulátor Bosch GBA H-C 36V 4,0Ah Li-Ion

Zásuvný akumulátor Bosch s elektronickou ochranou článků ECP a indikátorem stavu nabití LZA. Díky vysoce výkonným článkům jsou Li-Ion akumulátory Bosch extrémně zatížitelné při minimální ztrátě energie. Přesvědčí kompaktností, nízkou hmotností, robustností a dlouhou dobou chodu na jedno nabití akumulátoru.

Akumulátor je vhodný pouze pro Li-Ion nářadí stejné napěťové třídy řady Bosch Professional.!

Funkce:

  • ECP - elektronická ochrana článků
  • LZA - indikátor stavu nabití
  • SCM - funkce monitorování jednotlivých článků
  • CoolPack - ochrana proti přehřívání článků, až o 100% delší životnost
  • Heavy Duty - pro pravidelnou, profesionální práci, která vyžaduje výkon a kapacitu

Technické parametry:

  • Napětí akumulátoru: 36 V
  • Kapacita akumulátoru: 4,0 Ah
  • Technologie článků: Li-Ion
  • Rozměry: 158 x 97 x 76 mm
  • Hmotnost: 1,4 kg

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x