Zásuvný akumulátor Bosch GBA MW-B 18V 2,0Ah s bezdrátovým nabíjením

Napětí 18V, kapacita 2,0Ah, Li-Ion technologie, ECP, LZA, CoolPack, bezdrátové nabíjení

Kód: 1600A003NC
cena bez DPH 1 809,92 Kč Vaše cena s DPH 2 190 Kč Původni cena: 2 770 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Zásuvný akumulátor Bosch GBA MW-B 18V 2,0Ah s bezdrátovým nabíjením

Zásuvný akumulátor Bosch s elektronickou ochranou článků ECP, indikátorem stavu nabití LZA a jako první na světě i s bezdrátovým nabíjením. Díky vysoce výkonným článkům jsou Li-Ion akumulátory Bosch extrémně zatížitelné při minimální ztrátě energie. Akumulátor je vybaven technologií CoolPack (ochranou před přehříváním) pro ještě delší životnost a dobu chodu na jedno nabití akumulátoru. Přesvědčí kompaktností, nízkou hmotností, robustností a dlouhou dobou chodu na jedno nabití akumulátoru.

Akumulátor je vhodný pouze pro Li-Ion nářadí stejné napěťové třídy řady Bosch Professional.!

Funkce:

  • Bezdrátové nabíjení - nabíjení přes vrstvu vzduchu nebo pevného materiálu bez kontaktu
  • ECP - elektronická ochrana článků
  • LZA - indikátor stavu nabití
  • CoolPack - ochrana proti přehřívání článků, až o 100% delší životnost
  • Standard Duty - pro nenáročné vrtání a šroubování v profesionální oblasti

Technické parametry:

  • Napětí akumulátoru: 18 V
  • Kapacita akumulátoru: 2,0 Ah
  • Technologie článků: Li-Ion
  • Rozměry: 115 x 82 x 51 mm
  • Hmotnost: 500 g

Bosch Professional

Bosch je světoznámá značka ručního nářadí a nejen to, Bosch vyrábí i elektro automobily, pračky, elektrospotřebiče a spousty dalšího. Bosch Profi (Profesional) je zárukou ručního a stavebního nářadí nejvyšší kvality. Nářadí Bosch Professional využívají řemeslníci po celém světě, žádné jiné produkty nezaručují takovou různorodost využití, kvality a trvanlivosti. Nářadí Bosch Professional (zkráceně Bosch Profi) naleznete po celém světě od běžné dílny po velkolepé stavby. Motem společnosti je maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost.


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. Skupina Bosch v současnosti zahrnuje asi 280 vedlejších firem, z toho 230 jich má své sídlo jinde než v Německu, základní jmění je přibližně 1,2 miliard Euro. V Německu má skupina 80 výrobních míst, další jsou rozmístěny po celém světě.

Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se i průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice. Mimoto Bosch vlastní stovky různých patentů, má své vývojové, školící a testovací střediska, také vlastní vědecký výzkum. 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x