Zásuvný akumulátor Bosch PBA W-B 18V 1,5Ah Li-Ion

Napětí 18V, kapacita 1,5Ah, Li-Ion technologie, ECP

Kód: 1600Z00000
cena bez DPH 1 192,65 Kč Vaše cena s DPH 1 443 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Zásuvný akumulátor Bosch PBA 18V 1,5Ah Li-Ion

Zásuvný akumulátor Bosch PBA 18V s kapacitou 1,5Ah je základním stavebním kamenem 18V systému Bosch Power for ALL. Jeden akumulátor lze použít pro veškeré nářadí z tohoto systému a tím uživatel šetří další pořizovací náklady. Díky inovativní Li-Ion technologii a elektronické ochraně článků ECP se mohou uživatelé spolehnout na delší životnost akumulátoru. Technologie chrání akumulátor před hlubokým vybitím a paměťový efekt i samovolné vybíjení tak patří minulosti.

Akumulátor je vhodný pouze pro Li-Ion nářadí stejné napěťové třídy řady Bosch Hobby a Garden.!

Výhody pro uživatele:

  • ECP elektronická ochrana článků zajišťuje mimořádně dlouhou životnost.
  • Li-Ion technologie - žádný paměťový efekt, žádné samovybíjení.
  • Kompaktní a robustní konstrukce s jednodušše ovladatelným odjištěním.
  • SoftGrip měkká gumová tlumící vložka pro bezpečné postavení a pohodlnou manipulaci.

Technické parametry:

  • Napětí akumulátoru: 18 V
  • Kapacita akumulátoru: 1,5 Ah
  • Technologie článků: Li-Ion
  • Hmotnost: 300 g

Bosch Hobby


Bosch Hobby je produktová řada běžných pracovních pomůcek a spotřebičů do domácnosti. V této řadě naleznete vrtačky, brusky, pily, sekačky na trávu, detektory, laserové měřiče, svítilny, aku šroubováky, vysavače, filtrační sáčky, ochranné pomůcky, sady klíčů a další nářadí a stroje vhodné pro domácí použití a dílnu. Škála produktů Bosch Hobby je skutečně veliká a uspokojí každého domácího kutila, řemeslníka i ženu v domácnosti. Nástroje, stroje a nářadí Bosch jsou zárukou bezpečnosti, pohodlí, trvanlivostí, odolností a dlouhou výdrží.    

 
Bosch je světoznámá německá značka ručního nářadí, mimo to vyrábí i elektro automobily, pračky, sušičky, žehličky a různé elektrospotřebiče, stroje a nástroje. Nářadí Bosch najdete v každé domácnosti. 


Bosch je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Sídlem celosvětové skupiny s více než 280 000 zaměstnanci po celém světě je město Gerlingen. V Německu má společnost více jak 80 výrobních míst a spousty dalších po celém světě. Společnost má své vlastní vývojová a výzkumná střediska a školy. Bosch vlastní přes 1000 různých patentů. Firma Bosch dodává díly a zařízení pro automobilový průmysl, domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Věnují se mimo jiné hlavně průmyslové technologii, balení, výrobě pro stavebnictví, průmysl i zabezpečovací technice.

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x